بازی های قهرمانی آسیا؛

برتری دختران والیبالیست ایران برابر نیوزیلند

تهران - ایرنا - تیم والیبال نوجوانان دختر ایران در نخستین گام خود در دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند موفق به شکست تیم نیوزیلند شدند.

به گزارش ایرنا، میترا شعبانیان سرمربی تیم کشورمان در این مسابقه از نگار سلحشوری، زهرا رضایی، نگار حسینی‌نژاد، ریحانه کریمی، کیمیا کیانی(لیبرو) و زهرا مغانی به عنوان ترکیب اصلی تیمش استفاده کرد.
نیوزیلند که در اولین مسابقه خود روز گذشته 3 بر یک نتیجه را به استرالیا واگذار کرده بود، مقابل ایران هم حرفی برای گفتن نداشت.
ست اول بازی در حالی به پایان رسید که دفاع منسجم، هماهنگی تیمی کامل و سرویس های هدف دار ایران باعث شد با اقتدار و با نتیجه 25 بر 12 به پیروزی برسد.
شاگردان شعبانیان در ست دوم هم نظم تیمی خود را حفظ کردند و با نتیجه 25 بر 20 حریف را شکست دادند. ست سوم این بازی هم با نتیجه 25 بر 17 به سود ایران تمام شد تا اولین برد ایران در جریان رقابت های قهرمانی آسیا به ثبت برسد.
دوازدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا در حالی به میزبانی شهر ناخون پاتوم تایلند و با حضور 12 تیم درحال برگزاری است که تیم والیبال دختران نوجوان ایران در گروه C با نیوزیلند و استرالیا هم‌گروه است.
ایران فردا (سه شنبه) در دومین بازی خود ساعت 11:30 دقیقه به وقت محلی به مصاف استرالیا می‌رود.
ورزشی ** 1528**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال