بلاتکلیفی تیمداری ساروی ها در لیگ برتر والیبال

ساری-ایرنا- ساروی ها که پس از یک دوره رکود والیبالی 2 سال پیاپی گذشته با اسامی سارویه( سازمان عمران ) و ساری 21 در لیگ برترتیمداری کردند، حضورشان برای سومین سال پیاپی در بلاتکلیفی قرار دارد.

به گزارش خبرنگارایرنا، در شرایط فعلی نشانه های تحرکی دال بر تیمداری ساروی ها در رقابت های والیبال لیگ برتر در بین سازمان ها و یا بخش خصوصی در ساری وجود ندارد و این بلاتکلیفی شاید به قیمت غیبت مجدد این تیم ساروی شود.
اگرچه تیم ساری 21 که جانشین سارویه درنیمه راه رقابت های والیبال لیگ برتر فصل گذشته شد بر روی کاغذ به لیگ یک سقوط کرد،اما تجربه تیمداری درسوپر لیگ ایران درچند سال گذشته نشان داد که تیم ها در صورتی که بتوانند هزینه چند ده میلیونی ورودی را به حساب سازمان لیگ واریز کنند، منعی برای لیگ برتری شدن ندارند.
سرمربی ساری 21 می گوید در شرایط فعلی هیچ تماسی از سوی بخش خصوصی و یا سازمان دولتی و غیر دولتی برای مربیگری در تیم ساروی برای والیبال لیگ برتر گرفته نشد.
بهزاد محمودی روز دوشنبه به خبرنگارایرنا گفت: صرفنظر از این که در کادر فنی باشم یا نه، هیچ تحرکی نیز در بین بخش خصوصی و یا دولتی در ساری به خصوص شهرداری و شورای اسلامی شهر برای تیمداری وجود ندارد.
وی اضافه کرد : بازیکنان ساری 21 و سازمان عمران که 2 سال گذشته در تیم ساروی ها حضور داشتند، هنوز دستمزدشان را نگرفتند و این روند نشان می دهد که تیمداری آنها در لیگ برتر روی هوا است.
محمودی که در دوره 2 ساله حضور ساروی ها در لیگ برتر مسوولیت کادر فنی را بر عهده داشت گفت که حضور ساروی ها در والیبال لیگ برتر نشان داد که استعداد خوبی در این شهر وجود دارد و باید با یک برنامه ریزی مدون روند تیمداری ادامه داشته باشد.
مدیرعامل باشگاه ساری 21 گفت که هیچ قصدی برای تیمداری برای فصل جاری رقابت های والیبال لیگ برتر یا زیر گروه لیگ ندارد.
محمود گودرزی هزینه بالای تیمداری و حمایت نشدن از سوی سازمان های متولی از جمله شهرداری و شورای شهر با وجود وعده ها ،علت اصلی کناره گیری خود از تیمداری در این رقابت ها دانست.
تماس مکرر با رییس هیات والیبال مازندران برای جویا شدن نقطه نظراتش در مورد تیم داری ساروی ها در لیگ برتر به نتیجه نرسید.
مازندران در سال گذشته 2 تیم کاله آمل و ساری 21 را در رقابت های والیبال لیگ برتر داشت که حضور کاله که سابقه قهرمانی در این رقابت ها را در کارنامه اش دارد برای فصل جاری قطعی شد.
6982/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال