معاون وزیر ارشاد:

رساله های برتر دکتری در نمایشگاه قرآن معرفی می شود

تهران - ایرنا - معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتخاب رساله های برتر قرآنی در مقطع دکتری رشته علوم قرآن و حدیث خبر داد که پس از پنج سال در یبست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار می شود.

عبدالهادی فقهی زاده به خبرنگار معارف ایرنا گفت: جشنواره انتخاب رساله های برتر قرآنی بعد از پنج سال وقفه دوباره در نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار می شود با این تفاوت که در سال های گذشته رساله های دکتری و پایان نامه های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم قرآن و حدیث انتخاب می شد ولی در نمایشگاه امسال این جایزه به رساله های دانشگاهی دوره دکتری اختصاص دارد.
وی افزود: این برنامه در بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار می شود و فارغ التحصیلانی که طی پنج سال گذشته از رساله خود دفاع کرده اند، می توانند رساله خود را برای این جشنواره ارسال کنند که این مساله برای پر کردن شکاف پنج ساله این جشنواره بوده است.
رئیس نمایشگاه قرآن اعلام کرد که جزئیات بیشتر این جشنواره را در روزهای آینده تشریح خواهد کرد.
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از شنبه 29 اردیبهشت برابر با سوم ماه رمضان در مصلای امام خمینی (ره) آغاز می شود و تا 15 خرداد مصادف با بیستم ماه رمضان ادامه خواهد داشت.
فراهنگ**1003** 1418

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال