ترابی: شگفتی‌سازی تیم ملی در جام جهانی مهم است

تهران- ایرنا- بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه چه بازیکنانی در ترکیب تیم ملی باشند مهم نیست، گفت: مهم شگفتی سازی تیم ایران در جام جهانی 2018 روسیه است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، مهدی ترابی بعدازظهر امروز (چهارشنبه) و در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در پژوهشکده نفت اظهار داشت: شرایط تمرینات تیم ملی خوب است و بازیکنان به تدریج در حال اضافه شدن به اردوی تیم ملی هستند.
وی ابراز امیدواری کرد که روند آماده سازی تیم ملی برای حضور موفق در جام جهانی به خوبی پیش برود تا ملی پوشان با آمادگی کامل در این رویداد بزرگ حضور یابند.
این بازیکن تیم ملی در مورد رقابت سنگین 35 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی برای باقی ماندن در فهرست نهایی 23 نفره گفت: مهم نیست کدام بازیکن در جام جهانی بازی می‌کند مهم این است که تیم ملی بتواند در جام جهانی شگفتی ساز شود.
ترابی در مورد دیدار تدارکاتی با ازبکستان در روز شنبه و تاثیر این مسابقه بر عملکرد تیم ملی گفت: دیدارهای بین المللی به بازیکنان کمک می کند تا به ایده مد نظر سرمربی تیم ملی نزدیک شوند.
وی افزود: شرایط تیم بهتر شده است و با تمریناتی که کی روش در نظر می‌گیرد از نظر بدنی و از نظر روانی آماده می شوند تا بازیکنان بهترین عملکردشان را داشته باشند.
ترابی در مورد انتخاب تیم آینده باشگاهی‌اش نیز اظهار داشت: یک سال دیگر با سایپا قرارداد دارم اما بعد از جام جهانی در این مورد تصمیم می‌گیرم.
رقابت های جام جهانی 2018 از تاریخ 24 خرداد تا 24 تیر ماه سالجاری به میزبانی روسیه و در 11 شهر این کشور برگزار می شود.
تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه دوم این پیکارها با تیم های پرتغال، مراکش و اسپانیا همگروه است.
ورزشی**9129**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال