لیگ قهرمانان آسیا؛

ذوالفقارنسب: امیدوارم شاهد رویارویی سرخابی ها در آسیا نباشیم

تهران - ایرنا - سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: امیدوارم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به شکلی صورت گیرد که شاهد رویارویی تیم های پرسپولیس و استقلال در این مرحله نباشیم تا شاید برای نخستین بار در تاریخ 2 نماینده از ایران در نیمه نهایی به مصاف هم بروند.

بیژن ذوالفقارنسب روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار برگشت تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که شب گذشته برگزار شد، گفت: انگیزه بالای دو تیم دلیل زیبایی این مسابقه بود و در نهایت استقلال به خاطر برتری در خط هافبک توانست به دور بعد صعود کند.
وی با تمجید از کیفیت این مسابقه، ادامه داد: با وجود اینکه استقلال و ذوب آهن تعدادی از بازیکنان اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند اما سطح این مسابقه بسیار بالاتر از فوتبال ایران بود و شاید برخی نفرات دو تیم فراتر از استانداردهای آسیا در این مسابقات دوندگی داشتند.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در خصوص احتمال رویارویی تیم های پرسپولیس و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: این دو تیم با شایستگی به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند و امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که در مرحله بعد شاهد رویارویی آنان نباشیم.
وی تاکید کرد: فوتبال ایران در 2 سال اخیر عملکرد بهتری در لیگ قهرمانان آسیا داشت و امسال توانستیم دو نماینده در مرحله یک چهارم نهایی داشته باشیم. قطعا اگر به روند رو به رشد خود ادامه دهیم می توانیم بعد از سال ها در فینال لیگ قهرمانان نماینده داشته باشیم.
سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: تنها نقطه ضعف دیدار شب گذشته، عملکرد ضعیف تیم داوری بود که متاسفانه بازیکنان نیز با پی بردن به ضعف او و ایجاد حواشی، کاملا بازی را از دست داور عمانی خارج کردند.
مربی اسبق تیم ملی ایران با انتقاد از عملکرد کنفدراسیون فوتبال آسیا در انتخاب داوران برخی مسابقات لیگ قهرمانان، تصریح کرد: در برخی بازی ها بی دقتی مسئولان کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملا مشاهده شد و شاهد متضرر شدن برخی تیم ها بودیم. به طور مثال در دیدار شب گذشته یک پنالتی به دلیل قرار گرفتن داور در وضعیت نامناسب در زمین، برای تیم ذوب آهن گرفته نشد که این موضوع حواشی فراوانی را ایجاد کرد.
دیدار برگشت تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در حالی برگزار شد که آبی های پایتخت موفق شدند با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسند و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.
پرسپولیس نیز با پیروزی مقابل الجزیره موفق شد به این مرحله از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.
در حال حاضر تیم های پرسپولیس و استقلال از ایران و الدحیل و السد از قطر توانسته اند از غرب آسیا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.
ورزشی**9130**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال