کارگردان فیلم «رفتن»:

توجه مردم به فیلم طنز خیلی بیشتر از آثار جدی شده است

تهران - ایرنا - کارگردان فیلم سینمایی «رفتن»، با اشاره به اینکه مردم به دلیل مشکلاتی که بعضاً با آن مواجه هستند این روزها فیلم های طنز بیشتر می بینند، گفت: اما نباید هرگز از نگاه دقیق به فیلم های جدی غافل شویم.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، نوید محمودی در آیین افتتاحیه فیلم سینمایی «رفتن» که در پردیس باغ کتاب با حضور کارگردان و عوامل فیلم برگزار شد، اظهار داشت: فیلم ما در بخش هنر و تجربه اکران شده است اما اینکه بعضی فیلم ها نام های متفاوتی مثل هنر و تجربه پیدا می کنند به نظرم دقیق نیست چرا که معتقدم فیلم ها با هم تفاوتی ندارند.
وی افزود: به خاطر نوع زندگی و سختی هایی که مردم دارند شاید بیشتر فیلم های کمدی نگاه کنند اما من معتقدم نگاه جدی به فیلم ها لازم است.
کارگردان فیلم سینمایی «رفتن» در ادامه این مراسم از عوامل فیلم خود برای حضور در روی سن دعوت کرد و گفت: فیلم رفتن بعد از ساخته شدن در جشنواره بوسان جایزه بهترین کارگردانی و بعد از آن در جشنواره مراکش جایزه بهترین بازیگری و در لبنان، استرالیا و سوئد روسیه جایزه بهترین فیلم را گرفت. درواقع در همه جای دنیا دیده شده است و امیدوارم در ایران هم به خوبی دیده شود.
محمودی با بیان اینکه رفتن نماینده افغانستان در اسکار بود، گفت: این فیلم را بسیار دوست دارم و جای تمام عواملی که برای ساخت فیلم زحمت کشیدند و امروز به دلایلی در کنار ما نیستند را خالی می کنیم.
در ادامه این مراسم عوامل فیلم روی سن حاضر شده و دقایقی درباره تجربه بازی در فیلم رفتن و همکاری با نوید محمودی گفتند.
به گزارش ایرنا، در این مراسم هنرمندان چون منوچهر شاهسواری، فرشته طائرپور، رویا تیموریان، مسعود رایگان، وحید موسائیان، سهیل بیرقی، رویا جاوید، سمیرا برادری، محمدرضا غفاری، سامان احتشامی، محسن خانجهانی، محمدرضا مقدسیان، مازیار فکری ارشاد، کاظم راست گفتار، بهرنگ دزفولی زاده، نیلوفر محمودی، عباس یاری، نگار مقدم، کوهیار کلاری و فریبا کوثری حضور داشتند.
فراهنگ**9246**1440

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

جدیدترین مطالب سایت

شناسایی حاکمیت اسرائیل بر جولان نقض قطعنامه شورای امنیت است

رئیس اندیشکده شورای روابط خارجی آمریکا:

شناسایی حاکمیت اسرائیل بر جولان نقض قطعنامه شورای امنیت است

وزارت امورخارجه با دولت و ملت عراق ابراز همدردی کرد

به دنبال جان باختن دهها مسافر در قایق؛

وزارت امورخارجه با دولت و ملت عراق ابراز همدردی کرد

اتحادیه عرب:حاکمیت اسرائیل بر جولان نقض حقوق بین الملل است

درپی اظهارات تحریک آمیز ترامپ درباره بلندی های جولان /

اتحادیه عرب:حاکمیت اسرائیل بر جولان نقض حقوق بین الملل است