معاون وزیر ورزش:

توسعه سلامت از رویکردهای مهم وزارت ورزش است

قزوین-ایرنا- معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از مهمترین رویکردهای این وزارتخانه توسعه سلامت در سطح جامعه است که دراین راستا ترویج ورزشهای همگانی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالحمید احمدی روز جمعه در حاشیه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در قزوین در جمع خبرنگاران افزود: تشویق بیشتر مردم به انجام ورزش های همگانی از برنامه های مهم وزارت ورزش و جوانان به منظور پیشگیری ازبیماری ها است..
وی اظهار کرد :انجام پروژه های سلامت محور از کارهای بلند مدت ، موثر و هدفمند وزارت ورزش و جوانان است و برای تحقق این امر باید انگیزه مردم را نسبت به ورزش توسعه داد که برگزاری چنین همایش هایی تاثیر بسزایی دارد.
احمدی تاکید کرد: انجام مستمر ورزش و حرکت های ورزشی شور ونشاط خاصی را ایجاد می کند و این حضور پر شور مردم قزوین در این همایش نشان دهنده این است که زمینه و فرصت ورزش برای مردم به خوبی مهیا است .
وی ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته توسط اداره کل ورزش و جوانان قزوین، نسبت به ترویج و توسعه بیشتر ورزش در بین مردم تاکید کرد.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح جمعه به مناسبت گرامیداشت مقام سه هزار شهید استان، اعیاد شعبانیه، هفته معلم و کارگر با حضور نماینده گینس و جمعی از هنرمندان در قزوین برگزار شد.
7390/6012

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال