سلطانی فر: خصوصی سازی سرخابی ها در دست اجراست

گناوه - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: بر اساس برنامه هایی که از گذشته وجود داشته مطالعات خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس در دست انجام است و این کار در زمان معین اجرایی می شود.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در گناوه افزود: استان بوشهر از لحاظ سخت افزاری و توسعه فضاهای ورزشی وضعیت خوبی دارد و در سال های اخیر بویژه در دولت یازدهم در ایجاد زمین های ورزشی روستایی کارنامه خیلی خوبی داشته است.
وی اضافه کرد: این استان در زمینه سخت افزاری به تعادل و توازن رسیده و لازم است که در زمینه نرم افزاری بویژه استعدادیابی در رشته های مختلف از جمله ورزش های آبی متمرکز شود.
وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: اکنون وقت آن رسیده که استان بوشهر به عنوان قطب ورزش های آبی تلقی و در این زمینه سرمایه گذاری و برنامه ریزی لازم انجام شود تا بتوانیم با کشف استعدادهای مختلف در بین جوانان و نوجوانان، برای استان و کشور افتخارآفرینی کنند.
وی افزود: خوابگاه هایی که امروز در گناوه و برازجان بهره برداری شد در کشور نمونه است که هم زیبا ساخته شده و هم به خوبی مجهز شده و امکان و قابلیت خوبی برای برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی دارد.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: به مدیران استان بوشهر توصیه شد از سرمایه گذاری برای سالم سازی و توسعه ورزش همگانی استفاده شود و در بخش قهرمانی هم بهره برداری لازم صورت گیرد.
در سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان گناوه خوابگاه ورزشی خلیج فارس این بندر با اعتبار 31 میلیارد ریال راه اندازی و از ورزشگاه نیمه تمام شماره 2 نیز دیدن شد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.
6164/6043**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال