سلطانی فر: ورزش ایران دستاوردهای بزرگی داشته است

گناوه - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش ایران در رویدادهای سال گذشته کارنامه و دستاوردهای خوبی داشت که امسال نیز ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از خوابگاه ورزشکاران خلیج فارس بندرگناوه افزود: صعود مقتدرانه و باعزت تیم ملی فوتبال به جام جهانی در فاصله 2 هفته به پایان بازی ها، حضور چهار تیم در فوتبال باشگاه های آسیا و راهیابی سه تیم به مرحله حذفی، نخستین قهرمانی جهان در وزنه برداری و وشو بخشی از دستاوردها و کارنامه درخشان ورزش ایران در سال گذشته است.
وی اضافه کرد: این دستاوردها نشان دهنده تلاش مجموعه ورزش کشور است که تا حدود زیادی به ثمر نشسته است.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه امسال نیز چند رویداد بسیار مهم داریم، افزود: حضور تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی روسیه یکی از این رویدادهای مهم است که اگرچه در گروهی دشوار قرار گرفته اما این تیم با عزم و اراده ویژه ای از حیثیت ورزش کشور به خوبی دفاع خواهد کرد.
وی بیان کرد: بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا در اواخر مرداد با حضور گسترده کاروان ایران، المپیک جوانان، لیگ والیبال و جام ملت های آسیا در بهمن ماه امسال از دیگر رویدادهای پیش رو است که مبین سال کامل ورزشی در همه رشته ها است.
سلطانی فر گفت: تلاش خواهیم کرد منابع موردنیاز برای برگزاری اردوهای مختلف را فراهم کنیم.
وی اضافه کرد: نگاه رئیس جمهوری و اعضای دولت به ورزش که نقش بسزایی در شور و شعف و نشاط و شادمانی دارد بسیار مغتنم است و حمایت و پشتیبانی های لازم را انجام می دهند.
وزیر ورزش و جوانان گفت: در سفر به استان بوشهر طرح های خوبی افتتاح و اجرایی شد که نشان می دهد بخش ورزش این استان به دلیل استعدادهای مناسبی که دارد پویا و فعال است.
وی بیان کرد: اگر زمینه ظهور و بروز خلاقیت ها را بیشتر فراهم کنیم جوانان استان می توانند در آینده خبرساز و موجب عزت شوند.
سلطانی فر گفت: خوابگاه های افتتاح شده در گناوه و برازجان در کشور از لحاظ ساخت زییا و نمونه است و تجهیزات و امکانات خوبی دارد که می تواند پشتوانه ای مهم برای ورزش استان بوشهر در میزبانی رویدادهای مختلف باشد.
وی بیان کرد: آینده ورزش استان بوشهر با کارهای گسترده ای که در بحث زیرساخت ها و اماکن مختلف ورزشی و جنبی انجام شده درخشان است.
وزیر ورزش و جوانان افزود: مدیران استان بوشهر باید در بحث استعدادیایی فعالیت و تمرکز بیشتری داشته باشند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.
6164/6043**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال