با حضور وزیر ورزش و جوانان

اختتامیه مسابقات جهانی والیبال نشسته در تبریز برگزار شد

تبریز - ایرنا - مراسم اختتامیه مسابقات والیبال نشسته 6 تیم برتر جهان با حضور وزیر ورزش و جوانان ایران در سالن صدرای تبریز برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این مراسم عصر سه شنبه بعد از موفقیت تیم ملی ایران و کسب قهرمانی این دور از مسابقات با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و زهرا ساعی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در سالن ورزشی صدرای تبریز انجام شد.
این آیین با رونمایی از فرش نفیس جام جهانی فوتبال شروع و در ادامه از والیبالیست های برتر این مسابقات به ترتیب ذیل، تجلیل شد؛
بهترین سرویس ‌زننده: ویکتور میلنین از تیم روسیه
بهترین پاسور- اوگنی ولوسنیکف از روسیه
بهترین اسپکر- دومینیک آلبرشت از تیم آلمان
بهترین مدافع – ارمین یوسوفوویچ از تیم بوسنی
بهترین لیبرو- رمضان صالحی از ایران
بهترین دریافت کننده - صادق بیگدلی از ایران
کاملترین بازیکن - داود علی پوریان از ایران
همچنین به بازیکنان تیم ملی والیبال نشسته ایران گردن آویز طلا و کاپ طلایی اهدا شده و بازیکنان تیم روسیه مدال و کاپ نقره و بازیکنان تیم بوسنی و هرزگوین هم مدال و کاپ برنز دریافت کردند.
لازم به ذکر است که بیست و دو هزار دلار به تیم های برتر و هشت هزار دلار نیز به نفرات برتر این مسابقات اهدا خواهد شد.
گفتنی است تیم ایران با شکست تمام حریفان خود مقام قهرمانی را کسب کرده و تیم های روسیه، تیم بوسنی و هرزگوین، اوکراین، آلمان، آمریکا به ترتیب جایگاه دوم تا ششم این دور از مسابقات را بدست آورند.
اولین مسابقات والیبال نشسته 6 تیم برتر جهان از سی ام فروردین تا چهارم اردیبهشت جاری با حضور تیم های ایران، آلمان، روسیه، اوکراین، بوسنی و هرزگوین و آمریکا در سالن صدرای تبریز برگزار شد.
9853/6183

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال