ایران قهرمان لیگ جهانی والیبال نشسته شد

تبریز - ‌ایرنا - ‌تیم ملی ایران در بازی فینال رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته با برتری 3 بر صفر مقابل روسیه به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش ایرنا، ‌این دیدار عصر سه شنبه و از ساعت ١٨ با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشورمان و همچنین ورزش دوستان تبریزی برگزار شد.
در این بازی تیم ایران در سه ست متوالی و با امتیازهای ٢٥ بر ٢١ ، 25 ‌بر ٢٣ ، ٢٨ بر ٢٦ از سد تیم قدرتمند روسیه عبور کرد.
همچنین در دیگر دیدارهای امروز، تیم های آمریکا و آلمان برای کسب رتبه پنجم مسابقات به مصاف یکدیگر رفتند و تیم آلمان با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.
تیم آلمان در سه ست اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 18، 31 بر 29 و 25 بر 19 آمریکا را از پیش رو برداشت و تیم آمریکا تنها ست سوم را با نتیجه ٢٥ بر ٢٣ پیروز شد.
گفتنی است تیم های بوسنی و اوکراین برای کسب مدال برنز و مقام سومی این مسابقات به مصاف یکدیگر رفتند که ملی پوشان بوسنی و هرزگوین 3 بر صفر به پیروزی رسیدند.
در این مسابقه تیم بوسنی در سه ست متوالی و با نتایج 25 بر 21، 25 بر 18 و 25 بر 20 تیم اوکراین را مغلوب کرده و به مقام سومی دست یافت.
به گزارش ایرنا، مسابقات والیبال نشسته تبریز با حضور 6 تیم برتر جهان، متشکل از تیم های ایران، ‌روسیه، ‌آلمان، ‌اوکراین، ‌بوسنی هرزگوین، ‌آمریکا از سی ام فروردین ‌آغاز شد.
این مسابقات در راستای رویداد بین المللی تبریز 2018 برگزار می شود.
تبریز در سال 2018 به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام انتخاب شده است.
٩٨٥٣/6183

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال