والیبال نشسته ایران برابر آمریکا به پیروزی رسید

تبریز- ایرنا - ‌تیم ایران با غلبه بر آمریکا و کسب پنجمین پیروزی خود با اقتدار فینالیست اولین لیگ جهانی والیبال نشسته شد.

به گزارش ایرنا، تیم ایران دوشنبه شب به مصاف تیم والیبال نشسته آمریکا رفت و ‌با همت و غیرت بازیکنان خود توانست این دیدار را در سه ست و به ترتیب با نتایج 25 بر 14، 25 ‌بر 18، 25 ‌بر 17 به سود خود تمام کند.
تیم والیبال نشسته بوسنی و هرزگوین هم در بازی پنجم خود امروز به مصاف تیم آلمان رفت و توانست در سه ست متوالی این تیم را مغلوب کند.
امروز همچنین تیم والیبال نشسته روسیه به مصاف تیم اوکراین رفت و توانست با نتیجه سه بر یک این دیدار را به سود خود تمام کند.
به گزارش ایرنا فردا /سه شنبه/ از ساعت ١٥ تیم های بوسنی و اوکراین برای رده بندی و از ساعت ١٨ قهرمانان والیبال نشسته کشورمان با تیم روسیه برای کسب مدال طلای این مسابقات رقابت می کنند.
مسابقات والیبال نشسته تبریز با حضور 6 تیم برتر جهان شامل ایران، ‌روسیه، ‌آلمان، ‌اوکراین، ‌بوسنی هرزگوین و ‌آمریکا از 30 فروردین ‌آغاز شده است و تا چهارم اردیبهشت ادامه می یابد.
این مسابقات در راستای رویداد بین المللی تبریز 2018 برگزار می شود؛ تبریز در سال 2018 به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام انتخاب شده است.
9853/3071/3072/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال