کودکان و نوجوانان به امام رضا (ع) نامه می‌نویسند

تهران- ایرنا- کودکان و نوجوانان ایرانی به امام رضا (ع) نامه می‌نویسند تا خلاقیت‌های ادبی خود را در مسابقه «نامه‌ای به امام» محک بزنند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مسابقه «نامه‌ای به امام» از مجموعه برنامه‌های کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا (ع) است که مسئولیت آن را کانون بر عهده دارد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه تا 15 خرداد 1397 مهلت دارند تا آثار خود را به مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور ارسال کنند.
این مسابقه با محورهای موضوعی قدمگاه عشق (هجرت امام رضا علیه‌السلام از مدینه تا خراسان)، سبک زندگی امام رضا علیه‌السلام (اخلاق و آداب، زهد و عبادت، رأفت و مهربانی، طب‌الرضا) برگزار می شود.
بر اساس فراخوان این جشنواره، نویسنده نامه باید یک نفر و نامه متناسب با سیره رضوی و موضوع جشنواره باشد و هر شرکت کننده می‌تواند در نهایت سه نامه به دبیرخانه ارسال کند.
شرکت‌کنندگان در سه گروه سنی 8 تا 10 سال، 11 تا 13 سال و 14 تا 18 سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
شانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سال 1397 همزمان با دهه کرامت برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد.
فراخوان جشنواره شانزدهم رضوی ویژه کودک و نوجوان با 10 موضوع‌ «پژوهش اعضا»، «تمبر پستی و کارت‌پستال‌سازی»، «نامه‌ای به امام» و «خاطرات زیارت»، «کتاب‌سازی»، «کاردستی»، «سرود»، «پویانمایی» ویژه‌ کودک و نوجوان، «‌قصه‌گویی» و «داستان‌نویسی» ویژه‌ بزرگ‌سال در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.
فراهنگ**1883**1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال