پنالتی بین دو نیمه، هدیه 'ویدیوچک' به تیم ماینتس

تهران - ایرنا - استفاده از فناوری 'کمک داور ویدیویی ' که بحث داغ این روزهای دنیای فوتبال است، در دیدار تیم های 'مایتنس' و 'فرایبورگ' در رقابت های بوندسلیگا آلمان خبر ساز شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از تارنمای خبری یورو اسپورت، نیمه اول جدال حساس تیم های 'ماینتس' و 'فرایبورگ' در بوندسلیگا آلمان با تساوی بدون گل به پایان رسید. در حالی که بازیکنان برای استراحت بین دو نیمه میدان را ترک می کردند، داور این دیدار، صحنه مشکوکی را که در لحظات پایانی نیمه اول رخ داده بود، با استفاده از ویدیو چک 'VAR' مورد بازبینی قرار داد و متوجه شد که مدافع تیم 'فرایبورگ' در محوطه جریمه خودی مرتکب خطای 'هند' شده است.
پس از این ماجرا، داور بازیکنان دو تیم را به داخل زمین فراخواند و طبق مقررات یک ضربه پنالتی به سود 'ماینتس' اعلام کرد. تیم 'ماینتس' نیز با گل در دقیقه '52 نیمه اول' یک بر صفر از حریف خود پیش افتاد.
در ادامه نیز این تیم ماینتس بود که با به ثمر رساندن یک گل دیگر در نیمه دوم حریف خود را از پیش رو برداشت تا بدین صورت یکی از 'عجیب ترین' دیدارهای بوندسلیگا رقم بخورد.
ماینتس با این نتیجه در رده پانزدهم جدول 18 تیمی بوندس لیگا ایستاد و فرایبورگ نیز در رده شانزدهم قرار گرفت.
گفتنی است براساس گزارشها، استفاده از فناوری کمک داور ویدیویی در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه قطعی شده است، اما باشگاه های 'لیگ برتر' انگلیس هنوز برای استفاده از این فناوری مجاب نشده اند.
ورزشی**3991**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال