معاون استاندار البرز:

توسعه امکانات خدماتی درمناطق گردشگری کرج ضروری است

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: توسعه امکانات خدماتی در مناطق گردشگری این کلانشهر سبب جذب گردشگران بیشتر و رونق اقتصادی می شود.

به گزارش ایرنا، سیروس شفقی روز سه شنبه درنشست بررسی مشکلات گازرسانی روستاهای بخش آسارا با حضور روسای ادارات گاز، منابع طبیعی، محیط زیست، راه و شهرسازی، افزود: یکی از مشکلات این مناطق مهم گردشگری فقدان گاز شهری است که مشکلاتی را برای ساکنان و گردشگران فراهم کرده بطوریکه 55 روستا از نعمت گاز بی بهره هستند.
وی ادامه داد: باید هرچه سریعتر دستگاه های اجرایی ذیربط با بررسی موانع دراین مسیر اقدامات موثری را انجام دهند.
شفقی گفت: تردد ملی در این بخش به ویژه برای ظرفیت های گردشگری، حایز اهمیت است و رفع مشکلات آن به توسعه استان نیز کمک می کند.
در این نشست منطقه به جهت امکان گازرسانی به دو مسیر تقسیم شد که روستاهای پایین دست آسارا با 15 روستا که طبق سرشماری نفوس و مسکن 2هزار و 512 خانوار ساکن هستند و پیش بینی هشت هزار و 500 مترمکعب درساعت مصرف دراین بخش می شود.
همچنین مسیر بالادست متشکل از 40 روستا که سه هزار و 451 خانوار دارد و پیش بینی 12 هزار مترمکعب درساعت مصرف می شود و به دنبال بررسی کارشناسی مسیرها و اخذ نظر مدیران دستگاههای مرتبط حاضر در جلسه،تصمیماتی به لحاظ ادامه فرآیند برای رفع موانع اجرایی شدن پروژه اتخاذ شد.
8029/1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال