خلیل زاده: از ژاوی زهر چشم گرفتم

تهران- ایرنا- «شجاع خلیل زاده» مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران، گفت: دلیل بازی محکم من برابر «ژاوی» در دیدار امشب (دوشنبه شب) مقابل السد گرفتن زهر چشم از این بازیکن بود.

به گزارش ایرنا، خلیل زاده پس از برد مقابل السد، گفت: خوشحالم به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کردیم و این حاصل ارایه یک بازی منطقی از سوی ما بود.
وی ادامه داد: کادرفنی تصمیم گرفته بود در این بازی بسیار سفت و محکم ظاهر شویم و به همین دلیل در چند صحنه از ژاوی زهر چشم گرفتم.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: السد تیم بسیار خوبی بود و مطمئن باشید توانمندی قرار گرفتن در میان چهار تیم نهایی را دارد.
وی در رابطه با درگیری با «علیرضا بیرانوند» دروازه بان تیم پرسپولیس، اظهار کرد: این مساله اصلا جدی نیست و در همه مسابقات من و بیرانوند در طول بازی زیاد با هم صحبت می کنیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد، تیم پرسپولیس در مرحله بعد با الجزیره امارات بازی کند.
تیم فوتبال پرسپولیس با برد یک بر صفر مقابل السد موفق شد به عنوان تیم نخست از گروه خود در لیگ قهرمانان صعود کند و السد به عنوان تیم دوم به مرحله بعد رفت. تیم های الاهلی عربستان و الجزیره امارات که رقبای تیم های صعود کننده از گروه پرسپولیس هستند فردا برای مشخص شدن تکلیف صدرنشین به مصاف هم خواهند رفت.
ورزشی **9118**9144**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال