حسینی: تمام تیم ها تقویت می شوند، ما ضعیف

تهران- ایرنا- «سید جلال حسینی» کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تمام تیم ها در لیگ قهرمانان آسیا هر روز قوی تر می شوند، اما ما هر روز ضعیف تر شده ایم.

به گزارش ایرنا، حسینی دوشنبه شب پس از برتری پرسپولیس مقابل السد، گفت: السد جدی ترین رقیب ما در این گروه بود و خوشبختانه توانستیم در دیدار برگشت با شکست این تیم به عنوان صدرنشین صعود کنیم.
وی ادامه داد: از هواداران خوب پرسپولیس که هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند، تشکر ویژه می کنم و مطمئن باشید اگر امروز بارندگی نبود ورزشگاه کاملا پر می شد.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در بازی بعد پرسپولیس محروم خواهم بود و قطعا بازیکنان جانشین برای پر کردن جای من همه تلاش خود را خواهند کرد. ما باید در چهار جام بجنگیم، اما به خوبی تقویت نشده ایم.
وی تصریح کرد: تمام تیم های حاضر در لیگ قهرمانان هر روز تقویت می شوند، اما ما روز به روز ضعیف تر می شویم.
حسینی گفت: گرشاسبی تلاش زیادی می کند اما در دوره مدیریت طاهری مشکلات زیادی به وجود آمد که همه را ناراحت کرده است. ناراحتی بچه ها از آن زمان به حق است اما بازهم تکرار می کنم شرایط گرشاسبی متفاوت است و او تلاش زیادی می کند.
وی افزود: مطمئن باشید در مرحله بعد چه با الجزیره و چه با الاهلی اگر بازی کنیم آنها کاملا متفاوت و بسیار قدرتمندتر خواهند شد.
کاپیتان پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد بازیکنان برای فصل آینده، گفت: بازیکنان ما در فصل قبل برای حضور در برنامه تلویزیونی یا چند پیراهن میلیون ها جریمه شده اند از جمله خود من که برای 10 پیراهن 60 میلیون جریمه شدم. باید تلاش کرد تا مشکلات تیم حل شود و بازیکنان نیز قرارداد خود را تمدید کنند.
تیم فوتبال پرسپولیس با برد یک بر صفر مقابل السد موفق شد به عنوان تیم نخست از گروه خود در لیگ قهرمانان صعود کند و السد به عنوان تیم دوم به مرحله بعد رفت.
ورزشی **9118**9144**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال