رئیس جمعیت هلال احمر:

عملیات مشترک برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اجرا می شود

تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر ایران گفت: به زودی عملیات مشترک بین هلال احمر ایران و فدراسیون صلیب سرخ برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اصغر پیوندی عصر دوشنبه در نشست خبری افزود: برنامه عملیات مشترک میان ما و فدراسیون صلیب سرخ در اواخر سال گذشته با حضور «السی» مسئول فدراسیون صلیب سرخ به امضاء رسید و بر این اساس مبلغ 23 میلیون فرانک برای حمایت از مردم زلزله زده کرمانشاه اختصاص می‌یابد.
وی با بیان اینکه برای 63 میلیاردی که مردم در اختیار ما قرار داده‌اند برنامه‌هایی طراحی کردیم، ادامه داد: اولین برنامه‌ای که انجام شد و به اتمام رسید کمک پنج میلیونی به خانواده‌هایی بود که فردی را در زلزله از دست داده باشند و همین طور خانواده‌هایی که در 10 روز اول زلزله صاحب فرزند شده بودند.
پیوندی افزود: همچنین از این منبع در آستانه سال جدید هدیه 100 هزار تومانی به هر کدام از خانواده‌های آسیب دیده در زلزله کرمانشاه اهدا می شود و از منابع جمعیت هلال احمر نیز این مبلغ به زلزله زدگان کرمان اهدا خواهد شد.
وی اضافه کرد: برنامه سومی که از این منبع هزینه خواهد شد، در راستای تامین وسایل زندگی مردم مناطق زلزله زده است و تا دو هفته آینده مبلغی در حدود دو میلیون تا دو میلیون و 200 هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز می کنیم.
اجتمام*3377*1193*1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال