شرکت وزیر آموزش ‌و پرورش در اجلاس بین‌المللی ICT مسکو

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش به دعوت رسمی وزیر آموزش روسیه و برای شرکت در اجلاس بین‌المللی ICT و نمایشگاه بین‌المللی مسکو 2018 سه شنبه عازم روسیه می شود.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از وزارت آموزش ‌و پرورش، قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین ‌الملل و رئیس مرکز مدارس خارج از کشور گفت: مهم‌ترین برنامه‌های سید محمد بطحایی و هیئت همراه در این سفر، شرکت در مجمع وزیران حاضر در اجلاس بین‌المللی ICT و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی آموزش مسکو (MIEF) است که از 18تا 21 آوریل 2018 (29 فروردین تا اول اردیبهشت ماه) در مسکو برگزار خواهد شد.
غلامرضا کریمی افزود: دیدار با وزیر آموزش روسیه، دستیار ویژه رئیس‌جمهور روسیه در امور آموزش و نمایندگان دومای روسیه و بازدید از مدرسه جمهوری اسلامی ایران در مسکو از دیگر برنامه های وزیر آموزش و پرورش در این سفر است.
نمایشگاه اجلاس بین‌المللی مسکو (2018) توسط وزارت آموزش‌ و پرورش و علوم فدراسیون روسیه برگزار می‌شود و شامل بزر‌ترین نمایشگاه فن‌آوری‌های آموزشی جدید، نشست آزاد و راه‌حل‌های زیربنایی هوشمند است.
این نمایشگاه بستری برای گفت‌وگوی بازبین جوامع آموزشی و متخصص، نهادهای دولتی و کسب‌ و کار در مورد مسائل کنونی و آینده نظام آموزشی است. عنوان این نمایشگاه «اکوسیستم آموزشی مدرن» است که بر توسعه ارتباطات بین شرکت‌کنندگان درروند آموزشی در روسیه و خارج از کشور تاکید دارد.
در این نمایشگاه و اجلاس نمایندگان، 85 منطقه از روسیه و جامعه بین‌المللی، آموزش‌ و پرورش و موسسات علمی روسیه، نمایندگان وزارتخانه‌ها و سازمان‌های فدرال و منطقه‌ای، مدیران و متخصصان پیش‌دبستانی، سازمان‌های حرفه‌ای متوسطه، بالاتر و آموزش تکمیلی، نمایندگان کسب ‌و کار و همچنین والدین و دانش آموزان، بیش از یکهزار کارشناس و 400 غرفه دار حضور دارند.
انتظار می‌رود، 60 هزار نفر نیز از این نمایشگاه دیدن کنند.
فراهنگ**1883**1880

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال