معاون وزیر آموزش و پرورش:

اتحادیه دانش آموزی توانایی فعالیت در دوره ابتدایی را دارد

تهران - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در دوره متوسطه اول و دوم فعال است، گفت: این اتحادیه توانایی فعالیت در دوره ابتدایی را هم دارد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی روز دوشنبه در هشتمین نشست «راه روشن» و در جمع مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان افزود: دامنه اثربخشی اتحادیه نیاز به توسعه کمی دارد.
وی با بیان اینکه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان می تواند در دوره ابتدایی ورود پیدا کرده و در این راستا اثربخش و تاثیرگذار باشد، ادامه داد: این اتحادیه یکی از مهمترین شبکه های دانش آموزی در نظام تعلیم و تربیت است که نقش مهمی را ایفا می کند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تشکیلاتی دانش آموز نهاد است که اغلب فعالیت ها و برنامه ریزی ها در آن توسط دانش آموزان انجام می شود.
وی اضافه کرد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تنها نهادی است که مستقیما زیر نظر مقام معظم رهبری اداره می شود و امید ایشان به این تشکل، بیش از سایر تشکل هاست.
کاظمی تصریح کرد: دانش آموزان انجمن های اسلامی با نشاط، شجاع، ولایتمدار و تکلیف پذیر هستند و با اخلاص، برنامه ها و فعالیت های خود را دنبال می کنند.
وی یادآور شد: خودسازی و دگرسازی دو ماموریت مهمی است که باید مدنظر همه قرار گیرد زیرا تا برنامه ای برای خود نداشته باشیم، نمی توانیم دیگران را در مسیر تعلیم و تربیت قرار دهیم.
معاون پرورشی فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: روحیه بسیار خوب، با نشاط و انقلابی دانش آموزان انجمن های اسلامی باید به سایر تشکل ها و دانش آموزان انتقال یابد و اتحادیه باید با مدرسه محوری و اجرای برنامه ها و فعالیت های خود، این ارزش ها را در مدارس احیا کند.
فراهنگ **1883 **1880

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال