دو پزشک آلمانی و انگلیسی برای درمان ایثارگران به ایران می‌ آیند

تهران - ایرنا - مدیرکل درمان و توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از سفر پروفسور حسین مهدیان ، فوق تخصص ستون فقرات از انگلستان و پروفسور والتر اشتومر، فوق تخصص مغز و اعصاب از آلمان جهت درمان جانبازان و ایثارگران به کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز دوشنبه بنیاد شهید، امیر کریمی با اشاره به حضور متخصصان خارجی جهت درمان جانبازان و ایثارگران در کشور افزود: این دو پزشک اردیبهشت امسال به ایران سفر می کنند.
وی اظهارکرد: جانبازان و خانواده شهدا و ایثارگران که از مشکل ستون فقرات و تومور مغزی رنج می‌برند، حداکثر تا پنجم اردیبهشت ‌ماه می ‌توانند جهت تشکیل پرونده به بنیادشهید مناطق خود مراجعه و یا با شماره تلفن 42684351 ستاد جذب متخصصان و اعزام به خارج جانبازان تماس حاصل کنند.
به گزارش ایرنا، براساس سیاست های بنیاد شهید و امور ایثارگران، هرسال تعدادی از پزشکان برجسته از کشورهای مختلف برای درمان ایثارگران به ایران می آیند، تا از اعزام جانبازان، ایثارگران و خانواده های شهدا به دیگر کشورها جلوگیری شود و خدمات درمانی مورد نیاز را در داخل کشور دریافت کنند.
براساس جدیدترین آمار، مردم سربلند ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و دیگر حوادث تروریستی، 225 هزار و570 شهید را تقدیم انقلاب کرده اند.
همچنین تعداد کل جانبازان در کشور 574 هزار و 101 نفر است که 336 هزار و 282 نفر معادل 59 درصد جانبازان زیر 25 درصد و 237 هزار و 819 نفر معادل 41 درصد نیز جانبازان 25 درصد و بالاتر هستند. تعداد آزادگان کشور در دوران دفاع مقدس 43 هزار و 173 نفر است.
اجتمام ** 7268 ** 1776
** آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال