موهبتی: باید نیروی انسانی ماهر را تکریم کرد

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت:80 درصد منابع ملی و تولید ثروت در کشورهای توسعه یافته نتیجه نیروی انسانی است؛ بنابراین نیروی انسانی خلاق، ماهر، متخصص، متفکر و تولید کننده ثروت را باید تکریم کرد و از دست نداد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان بیمه سلامت ایران، طاهر موهبتی در جمع مدیران و کارکنان شرکت آتیه سازان حافظ همچنین با رد برخی اظهارات که وضعیت را خوب نمی دانند،اینگونه اظهار کرد که وضعیت برای خدمت خوب است و باید قدر آن را دانست.
موهبتی تاکید کرد:با قوت، قدرت، همدلی، همراهی، رفاقت و مهربانی کارهای بسیاری می‌توان انجام داد. مهم، ایجاد انگیزه است.
وی با اشاره به اینکه فلسفه وجودی بیمه مشتری مداری است، خطاب به مدیران گفت: اگر برنامه محوری، تکریم نیروی انسانی و مشتری مداری رعایت شود، کارنامه خوبی را رقم خواهید زد. با شرکای کاری و مشتری‌ حرف بزنید و در تکریم ارباب رجوع پیشتاز باشید و از پرسنلی که موجب اعتلای مجموعه می‌شوند قدردانی کنید.
وی با تاکید بر ارزشمند بودن مدیریت در شرایط بحرانی، ادامه داد: حتما باید برنامه محور باشیم، مدیریت هزینه کنیم و از تک محصولی خارج شویم؛ اگر امروز از این فرصت استفاده نشود چه بسا این فرصت ها تبدیل به تهدید می‌شود.

**هزینه کرد بیمه سلامت ایران بر اساس سقف اعتبارات است
رئیس هیات مدیره سازمان بیمه سلامت همچنین دربخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: هزینه کرد این سازمان براساس سقف اعتبارات خواهد بود.
وی اضافه کرد: طبق قانون برنامه ششم توسعه، هزینه بیش از اعتبار پیش بینی شده به معنای تصرف غیرقانونی در اموال دولتی است.
رئیس هیات مدیره سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه امسال 9 هدف کلی برای سازمان بیمه سلامت در نظر گرفته شده است که هر ماه مورد پایش و ارزیابی قرار خواهد گرفت، اظهارکرد: 40 درصد از پرداختی‌های سازمان به مدیران با این نگاه خواهد بود و انتظار می رود سایر بخش‌های سازمان هم این اقدام را انجام دهند.
محمد جواد کبیر، مدیرعامل سابق بیمه سلامت ایران در سال گذشته گفته بود: طبق برآوردهای ما هشت میلیون و 200 هزار نفر از جمعیتی که تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند کمتر از یک میلیون و 200 هزار تومان درآمد دارند.
اجتمام** 7329 ** 1776

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال