تجمع بزرگ مردم دمشق در حمایت از دولت سوریه

دمشق- ایرنا- هزاران نفر از مردم دمشق امروز (دوشنبه) در حمایت از دولت سوریه و جبهه مقاومت در میدان مرکزی این شهر تجمع کردند.

به گزارش ایرنا، تجمع کنندگان سوری با در دست داشتن پرچم سوریه، ضمن حمایت از نظام و ارتش کشورشان، حمله موشکی روز شنبه (24 فروردین) آمریکا و متحدانش به سوریه را محکوم و خواستار پیگیری این تجاوز از سوی مسئولان سوری شدند.
آنان از مجامع بین المللی خواستند در برابر این تجاوزها سکوت نکنند.
تجمع کنندگان سوری همچنین خواستار جواب دندان شکن به تجاوزهای اخیر آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه شدند.
آحاد مردم سوریه همچنین از ارتش و نیروهای جبهه مقاومت اسلامی که با تروریسم در این کشور مقابله می کنند، تشکر و قدردانی کردند.
مردم دمشق پایتخت سوریه با وجود حمله موشکی روز شنبه آمریکا و متحدانش از همان روز نخست به زندگی عادی خود در این شهر ادامه داده و بازارها و خیابان های این شهر شاهد حضور مردم در محله های مختلف است.
مردم سوریه بیش از هفت سال است که با بحران گروه های تروریستی که از سوی کشورهای غربی - عربی حمایت می شوند، به طور روزانه روبه رور هستند و از اقداماتی همچون تجاوز مشترک روز شنبه آمریکا، انگلیس و فرانسه نگران نمی شوند.
آمریکا و کشورهای غربی به دنبال شکست تروریست ها در غوطه شرقی با ادعای استفاده از تسلیحات شیمیایی در دوما با انتشار موجی از اخبار گمراه کننده و دروغین و مطالب جعلی سوریه و روسیه را مورد تهدید قرار دادند.
آمریکا به همراه متحدانش انگلیس و فرانسه صبح روز شنبه سوریه را هدف حمله موشکی و هوایی قرار داد.
خاورم **8005*1275

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال