زیدان: بنزما فصل سختی را سپری می کند

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا پس از دیدار با 'مالاگا' با ابراز خوشحالی از عملکرد 'ایسکو'؛ نسبت به عدم گلزنی هموطنش ابراز نگرانی کرد و اذعان داشت که 'کریم بنزما' فصل سختی را پشت سر می گذارد.

به گزارش ایرنا، روزنامه مارکا اسپانیا روز دوشنبه ادامه داد: رئال مادرید شب گذشته موفق شد مالاگای رده آخری را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد اما مهاجم فرانسوی این تیم همچنان در گلزنی ناکام مانده است.
اگرچه روند کلی و بازی تیمی بنزما قابل قبول است اما آمار گلزنی او برای 'کهکشانی ها' مشکل ساز خواهد شد.
'زین الدین زیدان' سرمربی رئال با اذعان به اینکه هموطنش فصل سختی را از حیث گلزنی پشت سر می گذارد، افزود: این فصل برای او فصل سختی است، برای گل زدن مصمم است و بخت هایی هم برای گلزنی دارد اما راه دروازه را گم کرده است؛ با این حال او تسلیم نمی شود.
سرمربی فرانسوی سفیدپوشان در مورد 'ایسکو' گفت: از عملکرد و گل او بسیار خوشحال هستم، بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت؛ ایسکو استحقاق استقبال گرم و پرشور طرفداران 'مالاگا' را دارد؛ او در گذشته برای این تیم با ارزش بوده و اکنون برای ما بی اندازه اهمیت دارد.
وی در ادامه با اشاره به فشردگی بازی ها در آستانه دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با 'بایرن مونیخ' گفت: مسلما کار آسانی نیست که تمام بازیکنان را از لحاظ بدنی آماده نگه دارید، اما ما نهایت تلاشمان را می کنیم؛ قبل از دیدار با بایرن، باید ریکاوری داشته باشیم، تعدادی از بازیکنان نیاز به استراحت دارند؛ باید تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.
براساس قرعه کشی که روز جمعه 24 فروردین ماه جاری صورت گرفت، تیم های بایرن مونیخ آلمان و رئال مادرید اسپانیا و لیورپول انگلیس و آ.اس رم ایتالیا باید به طور رفت و برگشت دیدارهای مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کنند.
دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز روز 26 می برابر با پنجم خرداد در اوکراین برگزار خواهد شد.
ورزشی**3991**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال