فرمانده انتظامی البرز:

15 نفر در حوادث چهارشنبه پایان سال مصدوم و 2 نفر دستگیر شدند

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز از دستگیری ٢ نفر به دلیل حمل و استفاده از مواد محترقه خطرناک در این استان خبرداد و گفت: 15 نفر نیز در حوادث امشب تا کنون مصدوم شده اند.

سردار عباسعلی محمدیان شامگاه سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: استفاده از این مواد نه تنها برای خود افراد خطرناک است، بلکه موجب حوادث ناگواری برای سایر شهروندان نیز می شود.
وی اضافه کرد: امسال اقدامات پیشگیرانه در زمینه عواقب استفاده از مواد محترقه به خوبی انجام شده و اطلاع رسانی خوبی صورت گرفته است.
محمدیان گفت: طبق آخرین آمار از مرکز فوریت های پزشکی استان البرز تاکنون ١٥ نفر مصدوم شده اند که حال یکی از مصدمان که از موادمحترقه دست ساز استفاده کرده بود وخیم اعلام شده است.
وی خاطرنشان کرد: امسال ١٠ ایستگاه برای عرضه مواد محترقه کم خطر ایجاد شده که شهروندان بتوانند استفاده کنند.
محمدیان با بیان اینکه پلیس مخالف شادی مردم نیست، گفت: پلیس دراین شرایط فقط با افرادی که با سوء استفاده از چنین مناسبت هایی قصد به خطر انداختن امنیت مردم را دارند، بدون اغماض برخوردمی کند.
وی تاکید کرد: چنانچه افرادی ایجاد راهبندان و مزاحمت برای مردم کنند، پلیس قاطعانه با عوامل بی نظمی برخورد می کند.
فرمانده انتظامی البرز همچنین از مردم البرز خواست در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و دیگر موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.
٢٠٩٨/1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال