پرتاب کفش به سوی رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان

اسلام آباد - ایرنا - در جریان سخنرانی امروز 'عمران خان' رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان و یکی از اصلی ترین چهره مخالف دولت این کشور، یکی از حاضران به سمت او لنگه کفشی را پرتاب کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از شبکه های خبری پاکستان، در جریان سخنرانی عمران خان در 'گُجرات' واقع در ایالت پنجاب پاکستان، فرد ناشناسی به سمت وی، لنگه کفش پرتاب کرد اما لنگه کفش به سینه علیم خان یکی از سیاستمداران حزب تحریک انصاف اصابت کرد.
درپی این حادثه، فرد پرتاب کننده کفش از سوی نیروهای مسئول دستگیر شد و عمران نیز پس از آن، سخنرانی خود را به پایان رساند و همچنین از برگزار کنندکان این برنامه تشکر کرد.
در یک رویداد مشابه دیگر یک شهروند پاکستانی نیز روزهای اخیر در حین سخنرانی «نواز شریف» نخست وزیر سابق و رهبر حزب مسلم لیگ - نواز- در شهر «لاهور» به سمت وی «کفش» پرتاب کرد.
همچنین، فردی هفته گذشته حین سخنرانی «خواجه محمد آصف» وزیر امور خارجه پاکستان و از دیگر اعضای حزب مسلم لیگ - نواز - در همایش اتحادیه کارگری حزب مسلم لیگ شاخه نواز، مرکب و جوهر به سمت وزیر خارجه این کشور پرتاب کرد.
خواجه آصف نیز بدون توجه به اتفاق پیش آمده سخنرانی خود را ادامه داد و در حالی که لباس و صورت او سیاه شده بود، حاضر نشد سخنرانی خود را نیمه تمام رها کند.
'احسن اقبال' وزیر کشور پاکستان نیز روزهای گذشته هدف حمله لنگه کفش قرار گرفته بود.
شبد*274*6125**9122

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال