لیگ قهرمانان آسیا؛

تراکتورسازی تبریز با کسب تساوی برابر نماینده امارات در آستانه حذف قرار گرفت

تهران-ایرنا- تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه رقابت های دور برگشت مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تیم الجریزه امارات مساوی کرد و در آستانه حذف از این رقابت ها قرار گرفت.

به گزارش ایرنا؛ در این دیدار که از گروه نخست این رقابت ها در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد، شاگردان «ساغلام» به رغم بازی برتر در هر دو نیمه به کسب تساوی یک بریک برابر تیم الجزیره امارات بسنده کرده و کارشان برای صعود به مرحله بعدی این رقابت ها تقریبا غیرممکن شد.
«رومارینیو» در دقیقه 44 ابتدا برای تیم الجزیره امارات و «فرزاد حاتمی» در دقیقه 78 برای تراکتورسازی گلزنی کردند.
تیم تراکتورسازی امروز (سه شنبه) در حالی که از سه بازی گذشته خود تنها یک امتیاز کسب کرده و در قعر جدول رده بندی گروه اول قرار داشت به دیدار تیم الجزیره امارات رفت.
بازیکنان این تیم که برای صعود از این گروه به برد مقابل تیم الجزیره نیاز داشتند، در مقابل دیدگان هواداران خودی که برای حمایت از تراکتور حضور حداکثری درورزشگاه یادگار امام داشتند بازی سراسر هجومی را به نمایش گذاشتند اما تلاش آنان تنها یک گل در برداشت.
درنیمه نخست تلاش بازیکنان این تیم نتیجه ای برای آنان در برنداشت و برخلاف جریان بازی یک گل نیز دریافت کردند، در نیمه دوم با تغییراتی که ساغلام در ترکیب تیمش ایجاد کرد گل خورده را جبران کرد، اما نتوانست از سد این حریف بگذرد.
در دیگر دیدار این گروه تیم الاهلی عربستان تا ساعتی دیگر با تیم الغرافه قطر دیدار خواهد کرد.
جدول رده بندی رقابت های گروه A :
1-الاهلی عربستان/ 3 بازی/ 7 امتیاز
2-الجزیره امارات /4 بازی/ 5 امتیاز
3- الغرافه قطر/3 بازی/ 4 امتیاز
4-تراکتورسازی/ 4 بازی/ 2 امتیاز
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایرن وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnanarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال