تلاش 2 دختر پسرنما برای ورود به ورزشگاه یادگار امام تبریز

تبریز - ایرنا - 2 دختری که قصد داشتند برای تماشای بازی تیم های فوتبال تراکتورسازی و الجزیره ، وارد مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز شوند، شناسایی و از ورودشان به محل بازی ممانعت شد.

مشاهدات خبرنگار ایرنا حاکی است که این 2 دختر با پوشیدن لباس پسرانه و تغییر قیافه قصد داشتند وارد مجموعه ورزشی یادگار امام شوند، اما مسئولان ورزشگاه در حین بازرسی بدنی متوجه جنیست آنها شدند.
در همین حال یک منبع آگاه در فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی که نخواست نامش در خبر برده شود، با تایید خبر شناسایی 2 دختر پسرنما در ورود به ورزشگاه یادگار امام گفت: این دو نفر پس از خودداری از اجرای دستور پلیس مبنی بر خروج از محوطه ورزشگاه و بکار بردن ادبیات نامناسب، به کلانتری شماره 19 شهرک اندیشه منتقل شدند.
تلاش دختران تبریزی برای ورود به ورزشگاه یادگار امام تبریز به ویژه در سال های قبل که هواداران تراکتورسازی با حضور 80 هزار نفری در بازی های این تیم، فضای خاصی را ایجاد می کردند، سابقه دارد.
در آن سال ها نیز به دلیل ممانعت از ورود بانوان به ورزشگاه ها، شماری از بانوان و دختران علاقه مند به فوتبال با حضور در تپه های مشرف به ورزشگاه یادگار امام تبریز، دورا دور تیم محبوب تراکتورسازی را تشویق می کردند.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز سه شنبه میزبان تیم الجزیره امارات از دور برگشت بازی های جام باشگاه های آسیا در ورزشگاه 70 هزار نفری یادگار امام تبریز است.
518/9853

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال