معاون دبیرکل سازمان ملل:

کشفیات مواد مخدر ایران چهار برابر کشورهای جهان است

تهران - ایرنا - معاون دبیرکل سازمان ملل متحد و مدیر اجرایی دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل گفت: کشفیات مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران به تنهایی چهار برابر کشورهای جهان است.

به گزارش سه شنبه ایرنا از ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ یوری فدوتف در دیدار با عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: مشارکت جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با مواد مخدر با توجه به رشد و تولید بی‌سابقه مواد مخدر در سال قبل میلادی، برای جامعه جهانی و سازمان ملل متحد بسیار مهم و حائز اهمیت است.
وی با تاکید براین اینکه در حوزه همکاری‌های منطقه‌ای برای مبارزه با مواد مخدر، نگاهمان به ایران است، گفت: سازمان ملل از استمرار اقدامات جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با مواد مخدر تشکر می‌کند.
فدوتف تصریح کرد: سازمان ملل بر استمرار و تقویت فعالیت دفتر UNODC در ایران - تهران، بعنوان کشوری که به تنهایی ٨٠ درصد کشفیات مواد مخدر در جهان را به خود اختصاص داده است، تاکید دارد
به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی برای شرکت در شصت و یکمین اجلاس کمیسیون مواد مخدر سازمان ملل از ظهردوشنبه به وین عزیمت کرده است.
در این اجلاس که از بعدازظهر دوشنبه کار خود را آغار کرده است یکهزار و 500 نماینده از کشورهای عضو سازمان ملل ، سازمان های دولتی ، بخش های خصوصی ، جامعه مدنی، نمایندگان دانشگاهی و بخش های خصوصی شرکت دارند.
اجتمام**9136 ** 1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال