معاون نمایندگی ولی فقیه در بسیج وزارتخانه ها:

امروز همه مدیون شهدا هستند

تهران - ایرنا - معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در بسیج وزارتخانه ها و سازمان های اقشار گفت: امروز همه ما مدیون خون شهدا، خانواده شهدا و ایثارگری های رزمندگان و جانبازان هستیم.

سرهنگ پاسدار محسن عوضدخت روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه بسیج ایرنا با گرامیداشت روز 22 اسفند سالروز بزرگداشت مقام شامخ شهدا اظهار کرد: موضوع شهید و شهادت یک امر معنوی است وخداوند در قرآن کریم از شهادت بعنوان یک مساله محسوس وقابل لمس یاد می کند.
وی با بیان اینکه قرآن کریم شهادت را نتیجه معامله با خدا می داند، افزود: تسری دادن فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه لازم است و جامعه ما امروز به این فرهنگ نیاز دارد.
معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در بسیج وزارتخانه ها گفت: مظهر اقتدار امروز کشور شهدا هستند و جمهوری اسلامی ایران امروز به برکت خون شهدا در جهان می درخشد.
سرهنگ عوضدخت تاکید کرد: امروز باید الگوی جوانان ما منش و رفتار شهدا باشد و فرهنگ مبتذل غربی از جامعه ما رخت بر بندد.
این فرمانده دوران دفاع مقدس از شهیدان بعنوان جوانان مومن و فداکار یاد کرد و اظهار کرد :شهیدان و ایثارگران برای دفاع از کشور و ملت در برابر متجاوزان به این آب و خاک جان خود را در کف دست گرفته و با نام و یاد خدا به میدان نبرد قدم نهادند.
معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه دربسیج وزارتخانه ها افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک امر ضروری است و با مراجعه به خاطرات و وصیت نامه شهدا می توان راه درست زندگی را پیمود.
سرهنگ عوضدخت درپایان گفت: اگر در معرفی و انتقال فرهنگ شهدا به نسل جوان و جامعه قصور کنیم در فردای قیامت در برابر شهدا مسئول خواهیم بود.
روز 22 اسفند ماه با نام شهید و 230 هزار لاله پرپر و هزاران خاطرات برجای مانده از آنها نامگذاری شده است، روزی که هیچگاه از خاطر مادری که جوان سرو قامتش که بر خاک خفته، هرگز پاک نخواهد شد.
اجتمام / 1095 ** 1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال