رئیس فدراسیون والیبال:

ظرفیت بوشهر برای میزبانی رقابت های والیبال ساحلی مطلوب است

بوشهر- ایرنا- رئیس فدراسیون والیبال گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی و وجود زیرساخت ها استان بوشهر از ظرفیت خوبی برای میزبانی مسابقات والیبال ساحلی در عرصه های ملی و بین المللی برخودار است.

به گزارش ایرنا، احمد ضیایی روز شنبه در نشست سالانه مجمع هیات والیبال استان بوشهر افزود: با توجه به مطلوب بودن زیرساخت این ورزش در بوشهر تصمیم بر این شد تا زمینه میزبانی این شهر در مسابقات والیبال ساحلی ملی و بین المللی فراهم شود.
وی بیان کرد: برگزاری چنین مسابقاتی در استان بوشهر می تواند به توسعه والیبال ساحلی در این استان کمک شایانی کند.
ضیایی ادامه داد: فدراسیون والیبال در برنامه های خود استفاده از رئیس هیات های والیبال استان ها را در دستور کار قرار داده و از این طریق توسعه ورزش والیبال در شهرستان ها مورد توجه ویژه ای واقع شده است.
وی گفت: در این راستا تاکنون سه مدیر از استان های هرمزگان، گیلان و آذربایجان شرقی به ریاست کمیته های والیبال ساحلی، حقوقی و تدوین آیین نامه و داوران منصوب شدند.
ضیایی ادامه داد: در سفرهای استانی قصد داریم از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات فراروی والیبال استان آشنا و برای حل آنها تصمیم گیری کنیم.
وی افزود: در مسیر کسب سمت ریاست فدراسیون والیبال تصمیم گرفتم چنانچه تا 6 ماه نتوانم به اهداف مدنظر خود برای کمک به والیبال دست پیدا کنم از صحنه کنار روم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: هیات والیبال یکی از سه هیات پرمخاطب و پرطرفردار این استان است.
احمد بهروزیان فر افزود: هشت شهرستان استان بوشهر ساحلی است که این مهم زمینه مناسبی برای توسعه والیبال ساحلی محسوب می شود.
7212/ 6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال