نماینده مجلس: صحبت های رهبری حجت را بر همه تمام کرده است

تهران-ایرنا - نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با فرمایشاتی که رهبر معظم انقلاب در ماههای اخیر و به خصوص در صحبت آخرشان در دیدار با مردم انقلابی تبریز داشتند، حجت را بر همه تمام کرده است.

اکبر ترکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره محورهای سخنان رهبر معظم انقلاب افزود: رهبر معظم انقلاب از اول امسال به خصوص تاکیدشان بر این بود که با اتحاد و انسجامی که سه قوه پیدا می کنند در مسیر شعار سال که اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید داخلی بوده حرکت شود.
وی ادامه داد: آنچه که ما از برخی افراد دیدیم این است که در این مسیر کم حرکت انجام داده اند. الان هم با فرمایشاتی که رهبری در ماههای اخیر و به خصوص در صحبت آخرشان حجت بر همه تمام است.
نماینده مردم فریدن یادآور شد: اعتراضاتی هم که مردم داشتند و به میدان آمده بودند واقعا دنبال مسایل اشتغال، بیکاری و مسایل اقتصادی بودند. افرادی هم که می خواستند خط ها و کدهای دیگر دهند و بگویند بعضی افراد دنبال مسایل سیاسی هستند اینگونه نبود.
وی در ادامه گفت: ما مجلسی ها رای مردم را گرفتیم، دولت و رییس جمهور هم رای مردم را گرفته است بنابراین تاکید مردم این است که قانون اساسی اجرا شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: قانون اساسی می گوید وضع اقتصاد مردم را به خصوص با وضعیتی که الان دارند درست کنیم و این حجت بر همه تمام است بنابراین با روحیه انقلابی و جهادی همه به میدان بیایند.
ترکی گفت: ریل گذاری اصلی را مجلس در برنامه ششم توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور گذاشته است و اگر بالای 50 درصد برنامه ششم واقعا اجرایی شود مشکلات اقتصادی ما مرتفع می شود.
وی افزود: در بودجه 97 کمیسیون تلفیق و هم صحن علنی مجلس بالاترین کمک را هم به دولت و هم به مردم داده است که این ریل گذاری به سمت و سویی باشد که اشتغال زایی ایجاد و رفع محرومیت شود.
نماینده مردم فریدن گفت: قانون خوب مصوب و بودجه هم گذاشته شده است بنابراین باید در اجرا درست عمل شود.
سیام**1058 /1449*1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال