اعزام بالگرد امداد هوایی به محل سقوط هواپیما درپادنای سمیرم

اصفهان- ایرنا- مدیرحوادث و فوریت های پزشکی اصفهان از اعزام یک فروند بالگرد امداد هوایی در صبح یکشنبه به محل سقوط هواپیمای تهران - یاسوج در منطقه پادنای سمیرم در جنوب اصفهان برای ارزیابی شرایط و امکان امداد رسانی خبر داد.

پادنا یکی از دهستان های سمیرم در دامنه رشته کوه های دناست.
غفور راستین روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس ارزیابی اولیه، محل سقوط هواپیمای تهران - یاسوج در روستای بیده از توابع پادنای سمیرم، کوهستانی و صعب العبور است و امکان اعزام آمبولانس به آنجا وجود ندارد با این وجود با بالگرد امداد هوایی عازم محل سقوط هواپیما هستیم تا شرایط محل بررسی شود.
وی با اشاره به آماده باش همه نیروهای اورژانس در شهرستان سمیرم و حومه، گفت: ما تا این لحظه هیچ اطلاعات دقیقی از چگونگی سقوط هواپیما نداریم.
از سوی دیگر به گزارش ایرنا جلسه کمیته بحران استان اصفهان نیز از دقایقی پیش در استانداری اصفهان با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری و سایر مسئولان مربوطه تشکیل شده است.
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان نیز به ایرنا گفت: هم اکنون جزئیات سقوط هواپیمای مسیر تهران به یاسوج در شهرستان سمیرم مشخص نیست و در حال پیگیری موضوع هستیم.
رضا معمار بدون توضیح بیشتری در این مورد افزود: اطلاع دقیقی از این حادثه در دست نیست اما خبرهایی مبنی بر سقوط این هواپیما دریافت کرده‌ایم و منتظر تایید آن از سوی مراجع رسمی هستیم.
سرپرست اورژانس کشور سقوط هواپیمای مسافری تهران - یاسوج را در نزدیکی سمیرم تایید کرد.
پیرحسین کولیوند در گفت و گو با ایرنا افزود: این هواپیما حدود 60 مسافر داشت.
این هواپیما ساعت 8 صبح امروز از تهران به مقصد یاسوج پرواز کرد که از صفحه رادار حذف شد.
مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور نیز اعلام کرد: تیم واکنش سریع این سازمان با چند بالگرد برای ارزیابی حادثه از آسمان اصفهان به پرواز درآمده اند.
خبر در حال تکمیل است
ت/3011/1042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال