مرحله حذفی لیگ برتر والیبال؛

سایپا از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماند

تهران-ایرنا- تیم سایپا درجریان رقابت های دور برگشت مرحله حذفی لیگ برتر والیبال، امروز(چهارشنبه) برای دومین بارمغلوب تیم خاتم اردکان شد و نتوانست به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کند.

به گزارش ایرنا؛ این دیدار که درمحل سالن آیت الله روح الله خاتمی شهراردکان برگزارشد، تیم خاتم با نتیجه 3 برصفرمقابل تیم سایپا به پیروزی رسید تا با برتری درمجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله حذفی برابر سایپا راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شود.
تیم خاتم اردکان در دیدار امروز که با نتیجه 3 برصفرتمام شد، گیم اول را با نتیجه 25 بر20 از آن کرد، درگیم دوم بازیکنان این تیم که درخانه خود بازی می کردند با نتیجه 27 بر25 برتری خود به حریف را دیکته کردند وسرانجام در گیم سوم نیز با نتیجه 28 بر 26 سایپا را مغلوب و راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.
تیم سایپا که سی و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال را با ژیکوف مربی نام آشنایی ازکشور بلغارستان آغاز کرد،در هفته هفتم با این مربی که در نتیجه گیری موفق نبود قطع همکاری و محمد صادق شعبان خمسه را جانشین وی کرد.
شعبان خمسه نیز درادامه به اعتماد مدیران باشگاه سایپا پاسخ مناسبی داد و تیمی که در پایان هفته هفتم با کسب 9 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار داشت، را متحول و با این تیم در رده دوم جدول رده بندی این مسابقات ایستاد.
شاگردان خمسه اما درمرحله حذفی لیگ برتر والیبال عملکرد غیر قابل انتظاری داشتند و در دو دیدار رفت و برگشت که با نتایج مشابه 3 برصفر به سود تیم خاتم اردکان تیم رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر تمام شد، از راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات باز ماندند.
بدین ترتیب نخستین شگفتی این مرحله با حذف تیم سایپا همراه شد.
تیم پیکان پیش از این دیدار با حذف تیم شهرداری ورامین به عنوان نخستین به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کرد.
ورزشی.*1724*9144
خبرنگار: سعید قهرمانی * انتشار: حسین فتح الهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال