قدردانی گرشاسبی ازهواداران وعوامل برگزاری مسابقه پرسپولیس درلیگ قهرمانان

تهران -ایرنا - «حمید رضا گرشاسبی» سرپرست باشگاه پرسپولیس از تیم، هواداران و عوامل برگزاری مسابقه ، هم به جهت حضور در ورزشگاه و هم برای انضباط امنیت و آرامشی که وجود داشت قدردانی کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سایت باشگاه پرسپولیس، گرشاسبی با اشاره به شروع قدرتمندانه پرسپولیس در فصل جدید لیگ قهرمانان که باعث خوشحالی همه ما است، اظهار داشت: خدا را شکر که این بازی از تمام جهات به بهترین شکل انجام و بابت این مساله از اعضای تیم، از هواداران، هم به جهت حضور در ورزشگاه و هم برای انضباط امنیت و آرامشی که وجود داشت و از تمام عوامل برگزاری مسابقه تشکر می‌کنیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود:همیشه گفته‌اند که اولین دیدار از چنین مسابقاتی دشواری‌های خاص خودش را دارد ولی خوشبختانه بازی با نماینده ازبکستان ازهر جهت به خوبی پشت سر گذاشته شد تا گام اول را محکم برداریم. خوشبختانه این نتیجه خوب که با درایت کادر فنی و همت و بازی هوشمندانه بازیکنان به دست آمد، باعث خوشحالی هواداران شد که این جای تشکر دارد.
وی ادامه داد: همچنین باید تشکر ویژه‌ای از هواداران و کانون هواداران داشته باشیم که با وجود سرمای هوا و شرایط جوی نامساعد برای حمایت از تیم خودشان در ورزشگاه حاضر شدند. تماشاگران در طول بازی به مسائل حاشیه‌ای کاری نداشتند و به خوبی تیم محبوبشان را تشویق کردند و به بچه‌ها انرژی دادند.
«همچنین جای قدردانی دارد که در طول بازی از نظر مسائلی که امنیت و آرامش سکوها و ورزشگاه را بر هم بزند، هیچ اتفاقی را شاهد نبودیم».
نماینده کنفدراسیون ناظر بر مسابقه هم نسبت به این مساله، نحوه برگزاری مسابقه و میزبانی پرسپولیس ابراز رضایت کامل داشتند.
وی گفت: ازتمامی عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری مسابقه اعم از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، هیات فوتبال، نیروی انتظامی، حراست وزارت ورزش و جوانان، مسوولان و کارکنان مجموعه ورزشی آزادی، آتش نشانی و بخش‌ها و نهادهای مختلفی که بدون تلاش و همکاری آنها انجام خوب بازی‌ها امکان ندارد، تشکر و قدردانی می‌کنیم.
گرشاسبی درپایان تصریح کرد: امیدوارم در بازی‌های بعدی هم که میزبان هستیم شاهد همین شرایط باشیم و حضور گسترده‌تر و پرشورتر هواداران در ورزشگاه نیز با همکاری و یاری خود آنها، همینطور همراه با نظم آرامش و بدون کوچکترین مساله انضباطی باشد.
همچنین برانکو ایوانکوویچ وافشین پیروانی سرمربی تیم پرسپولیس و سرپرست این تیم امروز چهارشنبه در باشگاه حضور پیدا کردند تا جلسه‌ای با حمیدرضا گرشاسبی داشته باشند.
دراین نشست، درباره مسائل مربوط به بازی انجام شده برابر نسف قارشی ازبکستان و برنامه های مربوط به دومین دیدار تیم فوتبال پرسپولیس در اول اسفند ماه امسال در قطر و بازی مقابل با السد نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه همچنین با اشاره به روند صعودی پرسپولیس در مسائل فنی و کسب نتایج در ماه بهمن به اقدامات لازم برای ادامه این روند در ماه جاری پرداخته شد.
طرفین ابراز امیدواری کردند با کسب نتایج مطلوب در بازی‌های پیش رو اهداف باشگاه و تیم برای فصل جاری رقابت‌ها هر چه سریعتر حاصل شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ** 1528 **1724
تنظیم: حسن تمیمی * انتشار: حسین فتح الهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال