آسیب دیدگی مهدی زاده قهرمان کاراته جهان

تهران - ایرنا - قهرمان پرافتخار کاراته ایران و جهان به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کمر حضور در لیگ جهانی امارات را از دست داد.

«امیر مهدی زاده» در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: چندی پیش در تمرینات بدنسازی از ناحیه کمر دچار مصدومیت شدم و احساس درد زیادی داشتم که بدون توجه به آن در تمرینات تیم ملی و مسابقات گوناگون شرکت کردم.
وی افزود: پس از حضور در لیگ جهانی پاریس، تمرینات پرفشاری را برای شرکت در لیگ جهانی دبی انجام دادم و متاسفانه روز دوشنبه در باشگاه چند مبارزه تمرینی برگزار کردم که طی آن با آسیب دیدگی جدیدی از ناحیه کمر مواجه شدم.
مهدی زاده ادامه داد: شدت آسیب دیدگی به گونه ای بود که حتی امکان راه رفتن و نشستن نیز نداشتم و پزشک معالج توصیه کرد تا مدتی استراحت کنم.
قهرمان جهان با اشاره به اینکه برای مشخص شدن شدت آسیب دیدگی و مدت زمان دوری از میدان عکس «ام آر آی» گرفته ام، گفت: نتیجه این عکس به زودی مشخص می شود، اما پزشک معتقد است که علائم آن به احتمال زیاد دیسک کمر است.
وی با تاکید بر اینکه پس از تاکید پزشک و مشورت با مربی از حضور در لیگ جهانی دبی منصرف شده است، گفت: باید از مدیرکل ورزش و جوانان قم که تمامی هزینه های حضور در امارات اعم از تهیه بلیط و رزرو هتل را متقبل شد قدردانی کنم، اما برای حفظ سلامتی نمی توانم در این رویداد مهم به میدان بروم.
وی در پاسخ به این سئوال که بهتر نیست از این پس حضور در مسابقات را به گونه ای مدیریت کند که دچار آسیب دیدگی نشود؟ عنوان کرد: از ابتدای سال در رویدادهای پیاپی به میدان رفتم و قبول دارم که بهتر است، پیکارها را گزینش کنم.
مهدی زاده گفت: اکنون فقط به فکر سلامتی هستم تا بتوانم آماده حضور در رویدادهای مهم سال آینده شوم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1545
خبرنگار: امیر میرزاییان

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال