توضیحات عضو کمیته فنی فدراسیون بسکتبال در خصوص انتخاب سرمربی جدید

تهران - ایرنا - عضو جدید کمیته فنی فدراسیون بسکتبال گفت: مهران شاهین طبع 21 بهمن ماه و پیش از بازی چهارم فینال لیگ برتر بسکتبال به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال انتخاب شده بود، اما به دلایل انتشار خبر آن به تاخیر افتاد.

اسدالله کبیر روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا در خصوص تشکیل جلسه کمیته فنی فدراسیون بسکتبال، گفت: بعد از بازی چهارم فینال در تهران جلسه کمیته فنی برگزار شد و قصد داشتیم همان زمان سرمربی جدید تیم ملی را معرفی کنیم، اما تعیین قهرمان لیگ برتر بسکتبال به بازی پنجم رسید و همین مساله سبب شد تا انتشار خبر تعیین سرمربی جدید به تاخیر افتد.
وی ادامه داد: در خصوص سرمربیگری تیم ملی بسکتبال ایران بحث های زیادی در کمیته فنی صورت گرفت و اعضای کمیته فنی در نهایت به مهران شاهین طبع رای دادند.
عضو کمیته فنی فدراسیون بسکتبال، توضیح داد: شاهین طبع از میان 6 گزینه انتخاب شد و اعضای کمیته فنی معتقد بودند که در زمان فعالی فردی باید مسئولیت تیم ملی را عهده دار شود که بتواند تیم را مدیریت کند.
کبیر تصریح کرد: در لیست جدید تیم ملی با همدلی که در میان اعضای کمیته فنی وجود داشت نام صمد نیک خواه بهرامی و حامد حدادی دیده می شود و در خصوص اضافه نشدن نام سایر بازیکنان کنار گذاشته شده از تیم ملی باید بگویم که متاسفانه اسم 24 بازیکن برای فدراسیون جهانی ارسال شده و ما اجازه اضافه کردن یا کم کردن نام بازیکنان را نداریم.
وی اظهار کرد: خوشبختانه نام این دو بازیکن ارسال شده بود و مطمئن باشید اگر می توانستیم نام جدیدی را اضافه کنیم بازیکنان زیادی بودند که شایسته حضور در تیم ملی بودند.
عضو کمیته فنی فدراسیون بسکتبال در خصوص عدم حضور بزرگان بسکتبال چون سعید فتحی در میان اعضای کمیته فنی، گفت: در خصوص شخص سعید فتحی باید بگویم او مد نظر مسئولان فدراسیون بوده اما به دلیل اینکه در ایران زندگی نمی کند در میان اعضای کمیته فنی قرار ندارد.
وی تاکید کرد: مشکلات زیادی در انتخاب افراد وجود داشت و خوشبختانه با مدیریت صحیح مسئولان فدراسیون این مشکلات در حال حل شدن است.
کبیر اظهار کرد: تا امروز چیزی به نام کمیته فنی در فدراسیون بسکتبال وجود نداشته و مسئولان فدراسیون سعی کردند برای شروع کار این کمیته، نفراتی را انتخاب و رفته رفته شرایط حضور افراد را مهیا کنند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی 9118** 1545
خبرنگار: **سید جواد بشیری**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال