پنجمین همایش خودرو ایران با تجلیل از پیشکسوتان صنعت قطعه سازی پایان یافت

تهران- ایرنا- پیشکسوتان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور، در دومین روز از پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران و همزمان با مراسم اختتامیه این همایش تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، آیین اختتامیه پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران روز چهارشنبه با حضور «محمدرضا نعمت زاده» وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت، «منصور معظمی» رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و جمعی از فعالان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.
در این آیین، از 6 نفر از پیشکسوتان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور آقایان «سیف اله ابراهیمی»، «عبدالله اکبری راد»، «رضا رضایی»، «سید علی مرتضوی»، «داود میرخانی رشتی» و «ایرج یزدانبخش» با اهدای لوح و تندیس، تجلیل شد.
در ادامه مراسم اختتامیه از محمدرضا نعمت زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت نیز به عنوان پدر صنعت کشور قدردانی شد.
پیش از آیین اختتامیه، سخنرانی و نشست های علمی- تخصصی با موضوعات «جایگاه زنجیره تامین در صنعت خودرو و سیاست گذاری برای تعالی آن» و «معماری مناسب و راهکار همپایی فناوری برای زنجیره تامین رقابت پذیر» با حضور فعالان صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور برگزار شد.
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودروی تهران با محوریت «زنجیره تامین رقابت پذیر (مواد اولیه، قطعه سازی، لجستیک)» دیروز (سه شنبه) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز بکار کرد که به گفته کارشناسان، فرصت به دست آمده در این همایش می تواند برای صنعت خودرو و صنعت قطعه سازی کشور مفید باشد.
در این همایش بین المللی علاوه بر 220 میهمان خارجی از کشورهای آلمان، فرانسه، کره جنوبی، ژاپن، چین، تایوان، هند، روسیه، ترکیه، عراق، ترکمنستان و ایتالیا، هزار و 560 نفر از متخصصان و فعالان صنعت خودروی کشور نیز حضور داشتند.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام* 3065*2025
خبرنگار: محمد ملک دار* انتشار دهنده: لیلا جودی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال