وزیر ارتباطات روسیه: 150 هزار نفر درخواست کارت هواداری جام جهانی داده اند

تهران - ایرنا - وزیر ارتباطات روسیه گفت: بیش از 150 هزار درخواست برای صدور کارت شناسایی هواداری که برای تماشای بازی ها در ورزشگاه های جام جهانی 2018 الزامی است، دریافت شده است. این میزان درخواست صدور کارت شناسایی هواداری 7.5 درصد پیش بینی برگزار کننده بازی ها است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری تاس، نیکلای نیکیفوروف گفت: مراکز صدور کارت شناسایی هواداری افتتاح شده و حدود 150 هزار درخواست دریافت کرده ایم. فروش بلیت های جام جهانی هنوز به پایان نرسیده است.
نیکیفوروف گفت: در جام کنفدراسیون ها 2017 ، حدود 500 هزار کارت شناسایی هواداری صادر شد و برای جام جهانی 2018 هم این وزارتخانه صدور دو میلیون کارت را پیش بینی کرده است.
وی افزود: تاکنون چنین ابتکاری اجرایی نشده است. ما زمان و تلاش زیادی صرف کردیم و از همکاران مان در فیفا که این نوآوری فناورانه را پذیرفتند، به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنیم.
اواخر اکتبر گذشته ثبت نام اینترنتی برای کارت شناسایی هواداری آغاز شد. این کارت ها نقش مهمی در تامین امنیت در هنگام برگزاری تورنمنت مهم فوتبال در روسیه ایفا می کند و مجوز ورود به ورزشگاه ها است و به منزله روادید ورود به روسیه برای اتباع خارجی است.
این کارت امکان ورود به روسیه بدون روادید و اقامت در طول برگزاری جام جهانی و 10 روز قبل و بعد از آن را فراهم می کند.
این کارت ها علاوه بر بلیت مسابقات، برای ورود به ورزشگاه ها در جام جهانی 2018 اجباری است.
روسیه بعد از میزبانی موفقیت آمیز جام کنفدراسیون ها، در تدارک برگزاری جام جهانی است.
11 شهر برای برگزاری این مسابقات انتخاب شده است.
مسابقات از 24 خرداد تا 24 تیر 97 در 12 ورزشگاه در 11 شهر در سراسر روسیه برگزار می شود. دو ورزشگاه میزبان جام در پایتخت روسیه قرار دارند.
32 تیم شامل تیم ملی ایران در این جام به رقابت می پردازند. تیم ایران با اسپانیا، پرتغال و مغرب هم گروه است.
ورزشی**1584**1545

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال