طی 2 روز آینده؛

پیش‌بینی کاهش دما و بارش باران در استان تهران

تهران-ایرنا-اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی نفوذ زبانه پرفشار و کاهش دما در سطح استان به ویژه در ارتفاعات از بامداد روز پنجشنبه، از احتمال کولاک در ارتفاعات استان به دلیل وزش باد شدید خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، از بعدازظهر جمعه سامانه بارشی دیگری از سمت غرب وارد استان شده که به تدریج در سطح استان افزایش ابر و گاهی بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات گاهی باران و برف پیش بینی می شود.
براساس این گزارش، کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه به ترتیب (4 و 14)، (6و 14) و (7 و 13) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی 2 روز آینده وضعیت جوی استان تهران کمی ابری تا نیمه ابری خواهد بود.
براساس این گزارش، امروز با خروج تدریجی سامانه بارشی فعال بر فراز استان تهران، به تدریج شاهد کاهش ابر و در بعضی ساعات وزش باد شدید خواهیم بود.
به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با 15 درجه سانتیگراد و فیروزکوه - امین آباد با منفی 2درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان در 24 ساعت گذشته بودند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: معصومه جوان معبودی - انتشار:محسن فتاحی
تهرام/7245**1625

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال