جریان اسلامی عمل بحرین: انقلاب ملت متوقف نخواهد شد

تهران - ایرنا - جریان اسلامی 'عمل'بحرین اعلام کرد که انقلاب ملت متوقف نخواهد شد و ملت با حاکمان پیمان شکن آشتی نخواهد کرد.

به گزارش ایرنا، جریان اسلامی عمل بحرین روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که ادامه مسیر جهاد و عزت تنها راه حل صحیح برقراری حکومت صالح است که همه ملت در آن از صلح، کرامت، عزت و پیشرفت برخوردار باشند.
این حزب بحرینی در آستانه هفتمین سالروز آغاز انقلاب 14 فوریه ملت بحرین افزود: با حاکمان غیر قابل اعتماد که بارها آزموده شدند و پیمان شکنی کردند آشتی نداریم.
جریان اسلامی عمل اضافه کرد: انقلاب 14 فوریه انقلاب دین، وجدان و عقل برضد قبیله ای است که از گذشته تاکنون ستمگر و مستکبر بوده است و با زور بحرین را اشغال کرده است و همچنان ظالمان این قبیله، با زور و تروریسم بر ملت ما حکومت می کنند.
دراین بیانیه آمده است که اعضای این قبیله، به مزدوران خود دستور می دهند به ملت شلیک کنند که به این ترتیب صدها نفر از ملت کشته شده اند، به خانه ها یورش می برند، دانشمندان، زنان، کودکان و وانان را شکنجه می کنند و هزاران نفر را به زندان انداخته اند و صدها نفر را به اعدام، حبس ابد و لغو تابعیت محکوم کرده اند.
جریان اسلامی عمل بحرین افزود: ما امروز در برابر چالشی واقعی قرارداریم همانطور که پیامبر(ص) و امام حسین(ع) در برابر چنین چالشی قرار داشتند ولی در برابر ظلم تسلیم نشدند.
بحرین از سال 2011 میلادی تاکنون با بحران نارضایتی های عمومی ناشی از سیاست های ظالمانه رژیم آل خلیفه روبرو است.
شبک**6116**3404**انتشار: محسن اسماعیلی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال