استقرار 158 دستگاه ماشین آلات در کرج برای خدمات دهی در زمان بارش

کرج-ایرنا- شهردار کرج با اشاره به هشدار هواشناسی البرز درخصوص بارش های سیلابی و برف ، گفت: برای خدمات رسانی به موقع 158 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در مکان های مختلف این کلانشهر استقرار یافته است.

اصغر نصیری عصر سه شنبه در حاشیه نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری کرج ، در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این ماشین آلات شامل لودر، گریدر، باب کت، لجن کش، کامیون نمک پاش و ...است که همه مناطق با تجهیزات و لوازم کامل آمادگی لازم دارند تا خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه دهند.
این مسئول خاطر نشان کرد: هماهنگی های لازم در نشست های قبلی شهرداری کرج صورت گرفته و این نشست نیز به خاطر آخرین هماهنگی و توزیع امکانات و شناسایی محلاتی که حساسیت بیشتری دارد و قرار شد با حساسیت کامل موضوع خدمات رسانی در زمان بحران پیگیری شود.
شهردار کرج از شهروندان خواست در این شرایط جوی از مسافرت های غیرضروری درون و برون شهری خوداری کنند .
وی با بیان اینکه در مواقع بارش ها تمام نیروهای خدماتی اعم از پاکبانان و فضای سبز به صورت آماده باش کامل هستند، اظهارداشت: شهروندان تولید زباله را کاهش دهند تا نیروهای خدماتی شهرداری بتوانند در صورت بارش برف اقدام به برف روبی در سطح معابر کرج کنند.
شهردار کرج تاکید کرد: در تمام مناطق شهرداری ماسه و نمک به اندازه کافی ذخیره سازی شده است.
کلانشهر کرج 10 منطقه شهری دارد، جمعیت این کلانشهر یک میلیون و 800 هزار نفر است، برخی از معابر شهرداری کرج دارای شیب است که هنگام بارش برف تردد را برای خودروهای عبوری با مشکل مواجه می کند.
وسعت معابراصلی و فرعی کلانشهر کرج 18میلیون و 500 هزار متر مربع است.
7410/ 6155 خبرنگار:مژگان السادات سجادی** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال