برانکو: باید روند پرسپولیس در آسیا هم ادامه دار باشد

تهران- ایرنا- «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: باید روند خوب پرسپولیس در لیگ برتر و در بازی نخست لیگ قهرمانان در سایر مسابقات آسیایی هم ادامه دار باشد.

به گزارش ایرنا، برانکو سه شنبه شب پس از پیروزی سه بر یک مقابل نسف قارشی در نشست خبری، گفت: همیشه گفته بودم بازی نخست در لیگ قهرمانان آسیا بسیار سخت است و این اتفاق زمانی که میزبان هم باشید، سخت تر است.
وی ادامه داد: بازیکنانم بازهم هواداران را شاد کردند و خوشحالم امروز فوتبال سطح بالایی را از خود به نمایش گذاشتیم و با شایستگی به پیروزی رسیدیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: باید از هواداران خوب مان تشکر کنم که در این مسابقه ما را به بهترین شکل تشویق کردند.
وی تصریح کرد: پیروزی در این مسابقه قبل از بازی با السد در قطر اهمیت بسیار زیادی داشت و قطعا از بازیکنانم توقع دارم این روند خوب ادامه دار باشد.
برانکو اظهار کرد: به «علی علیپور» تبریک می گویم و بسیار خوشحالم این بازیکن با عملکرد خوب خودش کیفیت بالایش را نشان می دهد.
وی در خصوص نیمکت نشینی «محسن مسلمان»، افزود: بازیکنان دیگری را امروز به زمین فرستادم و این را بدانید در تیم من هر بازیکنی در پست خودش بازی می کند.
سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: امروز «کمال کامیابی نیا» را پس از مصدومیت سه هفته ای در اختیار داشتیم و در این دیدار «احمد نورالهی» نیز با مصدومیت جزیی روی نیمکت نشسته بود.
وی افزود: در لیگ قهرمانان کیفیت بازی ها بالاتر از لیگ برتر است و بهترین باشگاه های قاره در آن شرکت دارند و اینکه تصور کنیم حریفی آسان است، به ضرر ما تمام می شود.
برانکو خاطرنشان کرد: توانایی بازیکنان برتری یک تیم را رقم می زند و امیدوارم در ادامه لیگ قهرمانان موفق تر باشیم. انتظار من این است که «گادوین منشا» در بازی های آینده بیشتر گل بزند و مطمئن باشید او در آینده بهتر خواهد شد. خوشحالم او در کنار علیپور خط حمله قدرتمندی را برای ما درسته کرده اند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی 9118** 9144 **1368
خبرنگار: سعید قهرمانی**سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال