شاهرودی: پرسپولیس در آسیا هم قدرت نمایی کرد/توهین کی روش قابل قبول نیست

تهران- ایرنا- 'رضا شاهرودی' کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس با پیروزی سه بر صفر مقابل نسف قارشی در آسیا هم مانند لیگ برتر قدرت نمایی کرد.

شاهرودی روز سه شنبه در گفت وگو خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار پرسپولیس و نسف قارشی، گفت: پرسپولیس از ابتدای بازی صاحب توپ و میدان بود و خوشبختانه برانکو به بهترین شکل ممکن حریف را آنالیز کرده بود.
وی ادامه داد: پرسپولیس تیم بسیار یکدست با نفرات بسیار خوب است که اگر بتواند با دقت کار را جلو ببرد، حرف های زیادی برای گفتن در آسیا خواهد داشت.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: یکی از کارهای بسیار خوب برانکو ایجاد رقابت در ترکیب است و همانطور که دیدید حتی بازیکنی مثل «محسن مسلمان» هم بدون اعتراض روی نیمکت می نشیند.
وی تصریح کرد: بازی سخت پرسپولیس با السد در قطر خواهد بود و امیدوارم در این بازی سخت هم پرسپولیس به موفقیت برسد.
شاهرودی با انتقاد از کی روش، گفت: بسیار متاسفم که مسئولان فوتبال ایران اجازه می دهند یک خارجی به اسطوره فوتبال ایران توهین کنند و این مساله برای هیچ فوتبالی قابل قبول نیست.
وی اظهار کرد: متاسفم که فدراسیون تمام اختیارات فوتبال ایران را به «کارلوس کی روش» سپرده و آنها باید بدانند رفتار سرمربی تیم ملی بسیار زشت بود و امیدوارم کی روش و فدراسیون فوتبال از این اتفاق زننده عذرخواهی کند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی 9118** 1701 **1368
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال