عضو فراکسیون نمایندگان ولایی: موضوع مرگ سید امامی سیاسی نیست

تهران-ایرنا- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه عده ای مرگ سید امامی را سیاسی کرده اند، در حالی که این موضوع سیاسی نیست و باید از ابعاد کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد.

سید جواد حسینی کیا روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره شبهات مرگ دکتر کاووس سید امامی استاد دانشگاه امام صادق (ع) در زندان افزود: در همه زندان ها و در همه کشورها ممکن است این اتفاقات بیافتد. این موضوع باید بررسی کارشناسی شود نه این که عده ای موضوع را سیاسی کنند.
وی ادامه داد: اگر قصوری در این زمینه شده باشد مسوولان باید حتما آن را بررسی و با آن برخورد کنند ولی در میان عده ای نباید مسائل را سیاسی کنند و آبروی نظام را ببرند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس افزود: ما شاهدیم که افراد فراوانی در بخش های مختلف مثلا در تصادفات یا حوزه های مختلف جان خود را از دست می دهند ولی هیچ کس صدایش در نمی آید ولی در این موضوع شاهدیم که این گونه سر و صدا می شود.
وی افزود: البته من تاکید دارم که اگر قصوری در این زمینه بوده باید با آن برخورد شود ولی نباید با این موضوع به صورت سیاسی برخورد شود، زیرا ظلم به نظام است.
به گزارش ایرنا، کاووس سید امامی استاد دانشگاه امام صادق 19 بهمن ماه در زندان اوین درگذشت، علاءالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس روز گذشته از برگزاری جلسه‌ای با حضور علی مطهری نایب رئیس مجلس درباره مرگ کاووس سیدامامی در زندان اوین خبر داد.
وی گفت: خودکشی کاووس سیدامامی در زندان اوین در این جلسه با حضور تعدادی از نمایندگان و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، بررسی و نهایتا این موضوع تایید شد.
سیام**9121 خبرنگار:سمیه لاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال