مقام سوری: اسرائیل در صورت حملات جدید، بیشتر غافلگیر خواهد شد

تهران-ایرنا- 'ایمن سوسان' معاون وزیر خارجه سوریه با اشاره به سرنگونی یک فروند جنگنده - بمب افکن اف 16 رژیم صهیونیستی به دست ارتش سوریه گفت: دشمن اسرائیلی در صورت حملات جدید، بیشتر غافلگیر خواهد شد.

به گزارش امروز (سه شنبه) روزنامه فرا منطقه ای 'العربی الجدید'، سوسان در یک کنفرانس مطبوعاتی در دمشق گفت: اطمینان داشته باشید که دشمن متجاوز در حملات آتی خود به خاک سوریه شاهد اقدامات غافلگیرانه بیشتری خواهد بود؛ اسرائیل گمان کرده جنگی که سوریه چندین سال با آن دست و پنجه نرم می کرد، این کشور را فرسوده و ناتوان کرده و دیگر قادر به رویارویی با تجاوزات دشمن صهیونیستی نیست.
صبح روز شنبه 21 بهمن ماه رسانه‌های صهیونیستی به سرنگون شدن یک فروند جنگنده اف 16 خود از سوی پدافند هوایی ارتش سوریه اعتراف کردند.
در همین حال 'یووال اشتاینیتز' وزیر انرژی رژیم صهیونیستی با بیان اینکه ارتش سوریه و حزب الله همراه و ملازم یکدیگر هستند، 'بشار اسد' رئیس جمهوری سوریه را تهدید کرد که اگر ایران 'خطوط قرمز' این رژیم را نقض کند، به سوریه حمله نظامی خواهد کرد.
پس از تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به حریم هوایی سوریه و به دنبال آن سقوط جنگنده اف ۱۶ این رژیم، تنش در منطقه به شدت افزایش یافته است.
خاورم**9329** 1275
مترجم: ندا بهبودی*انتشار دهنده: مجید جعفری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر