در گفت و گو با ایرنا

باهنر: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مهر تایید انقلاب اسلامی است

تهران - ایرنا - دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را مهر تایید بر انقلاب اسلامی، مقابله با آمریکا و مبارزه با افکار لیبرالی و اشرافیت دانست و گفت: هرگاه که به حضور جدی مردم نیاز داریم، آنان همیشه در میدان حضور دارند.

«محمدرضا باهنر» در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره اظهارات و رفتارهای رئیس جمهوری آمریکا درباره ملت ایران، اظهار داشت: اقدام های ترامپ در ماه های اخیر احساسات ایرانیان را جریحه دار کرد و مردم برای حضور در میدان مصمم تر شدند.
وی با بیان اینکه مردم حضور پرشکوهی در آغاز چهلمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی داشته اند، اظهار داشت: دشمن با یکسری کارهای احمقانه به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم و حمایت آنها از نظام اسلامی است اما تجربه این سالها نشان داده زمانی که به حضور جدی مردم نیاز داریم، همیشه آنان در میدان حضور دارند و دشمنان تنها با کارهای احمقانه خود مردم ما را بیشتر تحریک می کنند.
باهنر همچنین به ناآرامی های دی ماه گذشته اشاره کرد و گفت: البته مردم در برخی موارد خواسته های منطقی داشتند و وارد میدان شدند اما اغتشاشگران آن را به یک حرکت ضدمردمی تبدیل کردند که سبب شد مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور پررنگی داشته باشند و از نظام اسلامی حمایت کنند.
وی در عین حال حضور مردم در جشن انقلاب اسلامی را به منزله رضایت و موافقت آنها از همه عملکرد مسئولان ندانست و گفت: مردم مطالبات به حقی دارند و پس از چهل سال از پیروزی انقلاب احساس می‌کنند بعضی از مطالبات آنها به دلیل کم کاری یا شتابزدگی به وقوع نپیوسته است.
باهنر ابراز امیدواری کرد مسئولان با گوش شنواتر و چشم بیناتر مطالبات مردم را تشخیص دهند و اجازه ندهند به جایی برسیم که این حرف ها شنیده نشود.
سیام **1058*2025
خبرنگار: محمد افضلی*انتشار: لیلا جودی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال