معاون رئیس جمهوری: پیام حضور مردم، اتحاد و انسجام ملی است

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری راهپیمایی 22بهمن را نشان وفاداری، حمایت و پشتیبانی آنها به انقلاب و آرمان های نظام دانست و گفت: پیام این حضور چشمگیر و حماسی به دشمنان و ایادی استکبار، اتحاد و انسجام ملی این ملت است.

«علی اصغر مونسان» روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در مسیر خیابان انقلاب به آزادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم ما همواره نشان دادند هر زمانی که تهدیدات جدی بوده، اتحاد، همبستگی و انسجام آنها نیز بیشتر شده است.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تاکید کرد: حضور با شکوه و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان می دهد که تحریم ها، تهدیدها و یاوه گویی های دشمنان هیچگونه تاثیری بر اراده و عزم ملی مردم ایران در حمایت و پشتیبانی از نظام اسلامی نخواهد داشت.
به گفته مونسان، حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی امروز پیام دیگری دارد و آن اینکه این ملت همواره حساب مسائل و مشکلات کشور را از موضوع وحدت و یکپارچگی برای حفظ نظام و پشتیبانی از آن همراه و همگام با مسئولان آن جدا کرده و بر تجدید میثاق با رهبری انقلاب، آرمانها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید دارند.
معاون رئیس جمهوری در عین حال تصریح کرد: حدود چهار دهه از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذرد و امروز نام بلند آوازه ایران اسلامی در دنیا نشان از جایگاه رفیع و وجود ملتی آزاده دارد.
مونسان اضافه کرد: حضور حماسی و چشمگیر مردم در یوم الله 22 بهمن امسال نیز جلوه ای از وحدت، همدلی، انسجام و اتحاد ملی مردم، مسئولان و پیمان دوباره آنها با آرمان های نظام و انقلاب است.

فراهنگ 1355**9105*2025
خبرنگار: علی اکبر قزوینیان*انتشار دهنده: لیلا جودی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال