رئیس فدراسیون تیراندازی: توسعه ورزش از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: توسعه همه جانبه ورزش در دو بخش زنان و مردان در تمامی رشته های ورزشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه ورزش است.

«علی دادگر» روز یکشنبه درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی در 39 سال گذشته در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: نگاه عاری از جنسیت در فضای ورزشی پس از انقلاب در حدی توسعه یافت که امروز تعداد زنان ورزشکار در برخی رشته های ورزشی چون تیراندازی به مراتب بیشتر از مردان است ضمن اینکه همین وضعیت زمینه را برای موفقیت بیشتر آنان در میادین مختلف ملی و بین المللی فراهم کرده است.
این مدیر ورزشی درباره اهمیت حضور مردم در راهپیمایی گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی اضافه کرد: برای حمایت از آرمان های انقلاب و حفظ آن حضور در این گردهمایی از وظایف شرعی و ملی هر ایرانی است، ضمن اینکه حضور در آن نشانی از همبستگی و انسجام ملی است و دشمنان ایران را از ایجاد تفرقه و تشنج در کشور ناامید خواهد کرد.
دادگر همچنین به برخی انتقادات به عملکرد برخی مسئولان کشور اشاره کرد و گفت: قطعا هیچ نظام و دولتی نمی تواند انتظارات همه اقشار را تمام و کمال تامین کند، اما به یقین تلاش می کند در حد نسبی خواست های درست و منطقی مردم را با نگاه به منافع ملی کشور جامع عمل بپوشاند.
رئیس فدراسیون تیراندازی اضافه کرد: امیدوارم مردم فهیم و شهید پرور ایران چون سال های گذشته ضمن حضور قدرتمندانه در راهمپیمایی حمایت خود را از نظام و دولت اسلامی اعلام کرده و با بیان انتقادات در فضایی دوستانه زمینه برای سازندگی و توسعه پایدار کشور برا یش از گذشته فراهم کنند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1368
خبرنگار : خدیجه روزبهانی** انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال