هنرمندان پیشکسوت متولد بهمن تجلیل شدند

تهران - ایرنا - جشن تولد تعدادی از چهره های فرهنگی و هنری متولد بهمن ماه با حضور سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و نیز جمعی از هنرمندان روز سه شنبه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در این مراسم که در باغ زیبا برگزار شد، افزود: امسال، چهارمین سال است که مراسم آیین و تجلیل از هنرمندان پیشکسوت برگزار می شود و این اتفاق باعث ایجاد رابطه عاطفی این موسسه با هنرمندان شده است.
سید عباس عظیمی ادامه داد: موسسه هنرمندان پیشکسوت بیش از 750 عضو دارد که اعضای جدید توسط شورای ارزشیابی هنرمندان بررسی و در صورت تراز اول بودن به موسسه معرفی شدند.
وی ادامه داد: این موسسه از سال 91 فعالیت خود را شروع کرد و بدنبال ساختمان و بودجه بودیم که امسال ساختمان جدید به موسسه هنرمندان پیشکسوت تعلق گرفت.
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: این موسسه به دلیل انرژی هنرمندان پیشکسوت، توانست با سرعت بیشتری پیشرفت کند و امیدواریم در آینده این موسسه برای هنرمندان جوان نیز فعال باشد.
وی افزود: موسسه هنرمندان پیشکسوت تنها موسسه ای است که تمام رشته های مختلف هنری را تحت پوشش دارد.
عظیمی تصریح کرد: اکنون به رویدادهای اصلی موسسه نزدیک شده ایم و هدف این است که از تولید آثار هنری هنرمندان پیشکسوت حمایت کنیم.
در این مراسم از هنرمندان متولد بهمن ماه از جمله بهمن عبدی، قباد شیوا، علی پرستار، سید جواد زیتونی، اکبر زنجان پور، بهمن کریمیان، محمد حسین عطاچیان، اکرم یکتا، ناصر آقایی، سوسن اصلانی، محمد سلحشور، محمد علی لقا، سید احمد قایم مقامی، محمد علی ساربان، ملیح سید ناصری، قربانعلی اجلی عباس مستوفی الممالک، داریوش طلایی، رضا بانگیز و محمد شیری تجلیل شد.
فراهنگ ** 1085 ** 9338 ** خبرنگار: صدیقه بهارلو * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال